Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,20
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,62
 • BIST
  %0,76
Badem yağının kaşa verimleri neler kaşta yeni kılların çıkmasına takviye eder!

Badem yağının kaşa verimleri neler kaşta yeni kılların çıkmasına takviye eder!

Badem yağı seçenek tıpta cilde ve kaşa olan bereketleriyle sıkça müracaat etilen bir natürel kaynak. Bu madde özellikle bayanlar için ehemmiyetli bir mevzu olan kaş sağlığına da fantastik tesirlerde bulunuyor. Peki, badem yağının kaşa verimleri nelerdir? Badem yağı kaş ve kirpik uzatır mı? Sizlere badem yağının kaşlara ve kirpiklere olan bereketlerini ayrıntılıca derledik. Badem yağının kaş ve kirpiklere […]

Badem yağı seçenek tıpta cilde ve kaşa olan bereketleriyle sıkça müracaat etilen bir natürel kaynak. Bu madde özellikle bayanlar için ehemmiyetli bir mevzu olan kaş sağlığına da fantastik tesirlerde bulunuyor. Peki, badem yağının kaşa verimleri nelerdir? Badem yağı kaş ve kirpik uzatır mı? Sizlere badem yağının kaşlara ve kirpiklere olan bereketlerini ayrıntılıca derledik.

Badem yağının kaş ve kirpiklere verimleri

 – Kaşlarda kıl köklerini besler ve daha güçlü çıkmasını sağlar.

 – Kaşlardaki kurmaları maniler ve kaşların gereksinimini olan nemi ve gıdayı sağlar.

 – Kaşlarda yeni yaradılışları dayanaklar.

 – Kaşların gürleşmesini sağlar.

 – Kaşlardaki dökülmeye mani olur.

Badem yağı kaş ve kirpik uzatır mı?

Badem yağı, kuruyemiş olan bademden elde edilen altın sarısı renginde seçenek tıpta kullanılan natürel bir yağdır. Badem yağı doymamış yağ, E vitamini, kalsiyum ve magnezyum açısından çok zengindir. Bu sebeple kaş ve kirpiklerin beslenmesi açısından oldukça faydalı bir yağdır.

Pek çok uzmana göre badem yağının kaş ve kirpik bölgesindeki kan dolaşımını çoğaldırarak yeni kılların çıkmasına dayanakçı olur. Kapsadığı vitamin ve mineraller ile kaş ve kirpiklerin çıkmasını sağlarken var olan kirpik ve kaşların uzamasına da dayanakçı olmaktadır. Bu sebeple badem yağını güvenle kaş ve kirpikleriniz de kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN