Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,20
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,62
 • BIST
  %0,76
Altın maskenin cilde yararları neler canlı bir cilt görünümü için…

Altın maskenin cilde yararları neler canlı bir cilt görünümü için…

Altın maskesini hiç dinlemiş muydunuz? Ciltteki buruşuklukların, sivilcelerin ve cilt kirlerinin yok edilmesini sağlayan bu inanılmaz maske cilt hatalarını gidermede inanılmaz bir tesir yaratıyor. Piyasada bulunan bu maske azıcık pahalı! Bunun sebebi de altın tozundan yapılıyor olmasından kaynaklı. Dışarıdan almak yerine bu maskeyi konutta yapmaya ne dersiniz? Hem daha ekonomik olacak hem de pratik bir […]

Altın maskesini hiç dinlemiş muydunuz? Ciltteki buruşuklukların, sivilcelerin ve cilt kirlerinin yok edilmesini sağlayan bu inanılmaz maske cilt hatalarını gidermede inanılmaz bir tesir yaratıyor. Piyasada bulunan bu maske azıcık pahalı! Bunun sebebi de altın tozundan yapılıyor olmasından kaynaklı. Dışarıdan almak yerine bu maskeyi konutta yapmaya ne dersiniz? Hem daha ekonomik olacak hem de pratik bir biçimde hazırlayabileceksiniz. Peki son zamanların gözde cilt bakım usulü altın maskesinin cilde yararları neler? Konutta altın maskesi nasıl yapılır? İşte tüm merak edilen suallerin cevapları elmaelma.com’da. 

Cilde yararları neler?

Altın maskesinin cilde pek çok yararı bulunmaktadır. Bu verimlerinden en ehemmiyetlisi gergin bir cilde sahip olmanızı sağlamasıdır. Bunun yanı gizeme ince buruşukluklara ve çizgilere de iyi geldiği öğreniliyor.  İçeriğinde bulundurduğu altın tozu ciltteki hücrelerin yenilenmesine dayanakçı olmaktadır. Bu da cildin canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Cilt renginin açılmasına dayanakçı olan altın tozu, cilt kirlerine neden olan ölü hücrelerinde ciltten atılmasına dayanakçı olur. 

Altın maskesi konutta nasıl yapılır?

Malzemeler:

1 Yemek kaşığı Altın tozu, su

Yapılışı:

Altı maske yapmak için lüzumlu olan altın tozu nitelikli kozmetik mağazalarında yada aktarlarda bulunmaktadır. Bir sırça kase içerisine 1 yemek kaşığı altın tozu konarak üzerine su ilave edilir. Su göz kararı dökülür ama macun kıvamını tutmak için azar azar dökülmesi gerekmektedir. Macun kıvamını kesinlikle tutmanız gerekmektedir. Macun kıvamına gelen maskeyi cildinize uygulayın. Hepsi bu kadar çıkarıtken dikkatli olmakta fayda var. Operasyonu sonlandırmak için suratınızı ılık su ile yıkayınız ve ıslatıcı sürünüz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN