Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Hollywood bakımı nasıl yapılır fayfadaları neler cildinizi yenileyin!

Hollywood bakımı nasıl yapılır fayfadaları neler cildinizi yenileyin!

“Tüm dünyayı saran Covid- 19 ile beraber bir zamandır cerrahi maske kullanmakla birlikte kış aylarının sert rüzgarı cildimizi hırpalamaya başladı. Soğuk havayla beraber cildin kuruduğunu ve cerrahi maskelerle beraber bir hayli cilt probleminin ortaya çıktığını dile getiren uzmanlar cilt bakım pakliğine daha da dikkat edilmesi mevzusunda uyarıyor. Bu kapsamda bir saat içinde cilt bakımını yapan […]

“Tüm dünyayı saran Covid- 19 ile beraber bir zamandır cerrahi maske kullanmakla birlikte kış aylarının sert rüzgarı cildimizi hırpalamaya başladı. Soğuk havayla beraber cildin kuruduğunu ve cerrahi maskelerle beraber bir hayli cilt probleminin ortaya çıktığını dile getiren uzmanlar cilt bakım pakliğine daha da dikkat edilmesi mevzusunda uyarıyor. Bu kapsamda bir saat içinde cilt bakımını yapan ve dünyaca ünlü yıldızların seçim ettiği Hollywood Bakımı ile ölü tenlere veda faktörün müddeti geldi.”

Cildin sıhhatli ve hoş görünmesi için öncelikle pakliğe ve ıslatmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Kadın veya erkek fark etmeden her cilt tipine göre farklılık gösteren ve cildin lüzumuna uygun bir biçimde uygulanması gereken Hollywood bakımı ise son zamanlarda oldukça alaka görüyor. Cildinizin tüm gereksinimlerini kombine bir biçimde asıllaştıran medikal bakım operasyonu sağlayan Hollywood bakımının özellikle soğuk havaların tesiri ve kullandığımız maskelerden dolayı ortaya çıkan cilt rahatsızlıklarına da iyi geldiğini dile getiren Uzman Estetisyen Nimet Aycan ‘’Özellikle mevsim geçişlerinde cilt bariyerimiz aşırısıyla etkileniyor buna ek olarak kullandığımız maskeler özellikle duyarlı ciltlerde kızarmalara, sivilcelenmelere neden olabiliyor. Bunların yanı gizeme cilt bakımına önemseyen fertler Hollywood Bakımı ile cilt gereksiniminin hepsini tek seferde karşılıyor. Tüm kadınlar kirsiz, pürüzsüz, nemli bir cilde sahip olmak istiyor. Bunun için öncelikle cilt pakliğine umursanması gerekiyor’’ ifadelerinde bulundu.

Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olmak Muhtemel

Cildi pak yakalamak ve derinlemesine arınmak, pürüzsüz bir cildin kaçınılmaz yolu olarak öğreniliyor. Sıhhatli ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmak için muhakkak rutinlerin kumpaslı bir biçimde uygulanması gerektiğini belirten Aycan ‘’ Her cilt tipi için uygulanan bu bakıma başlamadan evvel ciltteki ölü tenin derinlemesine arınılması gerekiyor. Bu sırada vakum sistemiyle paklik uygulaması yapılıyor. Ardından tek seansta uygulanan bir hayli teknik ile tüm cilt bakımınız yapılıyor. Özellikle kirli ciltlerde iyi neticeler alıyoruz. Kan dolaşımı süratlendirerek ince çizgileri açıyoruz ve çok tesirli neticeler alıyoruz. Bu bakımlar yapılırken cilt yapısı bozulmamalı, bu surattan bireylerin gidecekleri merkezlerde uzman bireyler tarafından uygulama yaptırmalarını öneri ediyorum’’ dedi.

Yararları Saymakla Bitmiyor

Hollywood Bakımı, bir hayli cilt problemlerine derman olurken bereketleri de saymakla bitmiyor. Bu bakımın acısız, sızısız ve bir hayli probleme çözüm yolu olduğunu dile getiren Aycan ‘’ Hollywood bakımı cildi yağdan, siyah noktalardan temizlemesini sağlar. Cildin alt tabakalarına verilen serumlar ile iltihaplı sivilce-sivilce bakımını, tıkalı gözenek bakımını yaparken ciltteki ince çizgilere ve buruşukluklara da tesir eder. Böylece ciltteki renk tonu da eşitlenerek cildin, kaybettiği nem ve elastiklik geri kazandırılarak canlı, pürüzsüz bir görünüme sahip olunur. Kadın erkek fark etmeden her bireye uygulanabiliyor ve gözle görülür neticeler elde ediyoruz’’ dedi.

 

Kaynak: Mahmure 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN