Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,19
 • ALTIN
  %0,29
 • BIST
  %-1,82
Mezoterapi neye iyi kazanç kalıcı fondöten tesirli cilt bakım uygulaması!

Mezoterapi neye iyi kazanç kalıcı fondöten tesirli cilt bakım uygulaması!

Cilt bakım usullerinin yeni favorisi olarak karşımıza çıkan surat mezoterapisi muhtelif mineraller ve vitaminlerin karıştırılmasıyla elde edilen cildi bebek gibi yapan karışımı ufak iğneler aracılığı ile cildin alt ve üst kısımlarına uygulanan bir cilt bakım usulüdür. Peki surata uygulanan mezoterapi acıdır mı cilde nasıl uygulanır, kimler mezoterapi yaptırabilir? İşte mezoterapiye dair tüm merak ettiklerinizi elmaelma.com […]

Cilt bakım usullerinin yeni favorisi olarak karşımıza çıkan surat mezoterapisi muhtelif mineraller ve vitaminlerin karıştırılmasıyla elde edilen cildi bebek gibi yapan karışımı ufak iğneler aracılığı ile cildin alt ve üst kısımlarına uygulanan bir cilt bakım usulüdür. Peki surata uygulanan mezoterapi acıdır mı cilde nasıl uygulanır, kimler mezoterapi yaptırabilir? İşte mezoterapiye dair tüm merak ettiklerinizi elmaelma.com sayfasında bulabilirsiniz!

Surat mezoterapisi nedir?

Surata uygulanan mezoterapisi cildi yenileyen hyaluronik asitler vitaminler ve mineraller ile ilaçların ufak ölçüde karıştırılarak cildin içine ve altına direk olarak verilmektedir. İlaçların ölçüyü çok az olduğu için ciltte rastgele bir yan tesir oluşmasına yasaklanmaktadır. Özellikle cildin erken kırışması ve sarkma gidişatlarına karşılık temkin almak için natürel ve verimli bir usuldür.  Cilde küçük iğneler ile ihtarda bulunarak ciltteki kolajen ve elastin yapımını çoğaldırmaktadır.

Nasıl uygulanır?

Surat mezoterapisinde mezolift uygulama evvelinde cilt dezenfekte edilerek arınılır. Cilt harekât görmeden evvel anestezik krem uygulanabilir. Muhtelif vitamin ve minerallerle elde edilen karışımı ufak iğneler ile cilt içine ve üstüne uygulama operasyonu yapılır.

Hangi gidişatlarda mezoterapi uygulanır?

Şayet bireyin cilt yapısı mat ve parlaklığını yitirmiş mat bir cilde sahipse, ciltte sarma gibi elastikiyetini kaybetmişse, cildin ihtiyarlamasını yasaklamak için, ciltte günlük yoğun temponun oluşturduğu bitkin görüntüyü silmek için, sigara içenlerin cildinde oluşan hasarları yasaklamaya müteveccih rehabilitasyon, 

Özellikle yaz aylarında yoğun olarak gelen güneşin hasarlı ışınlarına karşılık temkin almak için, Cildinde sivilce kirleri ve izlerinnden kurtulmaya müteveccih rehabilitasyon, ciltteki çatlaklardan kurtulmak için kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN