Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,14
 • ALTIN
  %0,16
 • BIST
  %-1,82
SİNOZ KIRMIZI JEL İLE ANINDA MASAJ TESİRİ!

SİNOZ KIRMIZI JEL İLE ANINDA MASAJ TESİRİ!

Hayatın Temposu Senin Elinde!  Birbirinden tesirli ürünleriyle hoşlanılan yerli marka SİNOZ, şimdi herkese özel yeni ve tesirli Kırmızı Jel ile adalelerde anında rahatlık ve rahatlık hissi sunuyor. Süratli masaj tesiri ile bölgesel gevşeme sağlayan SİNOZ Kırmızı Jel herkesin bırakılmazı olacak! Kırmızı Jel ile anında masaj ve serinleme etkisini sezeceksiniz Hayatın koşuşturmacası, stresli süreçler, ani büyüyen vaziyetler derken gün içerisinde vücudumuz da […]

Hayatın Temposu Senin Elinde!

 Birbirinden tesirli ürünleriyle hoşlanılan yerli marka SİNOZ, şimdi herkese özel yeni ve tesirli Kırmızı Jel ile adalelerde anında rahatlık ve rahatlık hissi sunuyor. Süratli masaj tesiri ile bölgesel gevşeme sağlayan SİNOZ Kırmızı Jel herkesin bırakılmazı olacak!

Kırmızı Jel ile anında masaj ve serinleme etkisini sezeceksiniz

Hayatın koşuşturmacası, stresli süreçler, ani büyüyen vaziyetler derken gün içerisinde vücudumuz da aklımız gibi süratle büyüyen hadiseler karşısında azıcık yavaşlama sinyallerini sezdiriyor. Ani sırt ve omuz sızıları, kol ve bacaklarda kramplar derken vücudumuz faal koşturmaca karşısında azıcık mola vermeye gereksinim dinliyor. Bu ve eş pek çok bizi hayatın maratonundan alıkoyan sancılar karşısında SİNOZ, yeni ve efektif ürünü Kırmızı Jel ile anında masaj ve serinleme tesiri sağlıyor.

 Kırmızı masajın serinletici ve hafifletici tesirini anında sezin!

 Her zaman yeni ürünleri ile bayanların alkışını kazanan yerli marka SİNOZ, bu kez erkeklerin de severek kullanacağı tesirli bir ürün geliştirdi. SİNOZKırmızı Jel, bedeninizde rahatsızlık hissi veren kol, bacak, omuz ve sırt gibi bölgelerde kısa bir masajın faal tesirlerini yansıtıyor.

 SİNOZKırmızı Jel Masaj Jeli, içeriğindeki kırmızı asma yaprağı, atkestanesi ve arnika ekstratı; masajın tene nüfuz edici tesiriyle adalelerde anında gevşeme hissi sağlıyor. Adalelerde alakalı bölgelere sıcaklık ve serinlik hissi veren inanılmaz jel ile hayat istediğiniz tempoda devam ediyor. PSF: 99 TL

 Kullanım ve İhtarlar:  Uygulama yapılacak bölgeye yeterli ölçüde sürülür ve masaj yapılarak yedirilir. Kol, bacak ve sırt bölgesinde kullanılabilir. Surat bölgesi kullanımına uygun değildir. Günde 2 defa yinelenebilir. Uygulama esnasında ve sonrasında sıcaklık hissi verebilir. Haricen kullanım içindir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından sakınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, dolaysız güneş ışığından uzakta gizleyiniz. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. İlaç değil, kozmetik üründür.

 Sinoz ve ürünleriyle alakalı ayrıntılı bilgi ve kampanyalara www.sinoz.com.tr adresinden erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN