Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,20
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,62
 • BIST
  %0,76
Kaz ayağı buruşuklukları nasıl geçer göz etrafınıza süt sürün!

Kaz ayağı buruşuklukları nasıl geçer göz etrafınıza süt sürün!

Gözlerin dış köşesinde ya da dudak etrafında oluşan, gülme anında ya da kaşlarınızı çattığınızda ortaya çıkan kaz ayaklarından nasıl kurtulabileceğinizi öğreniyor musunuz? Yaşın ilerlemesi ile ve yapılan mimik hareketleriyle doğrudan iletişimi olan kaz ayaklarını eksilten hatta ve hatta yok eden natürel usulleri sizler için hazırladık. Kaz ayağı buruşukluklarını gideren natürel usuller nelerdir? İşte kaz ayağı […]

Gözlerin dış köşesinde ya da dudak etrafında oluşan, gülme anında ya da kaşlarınızı çattığınızda ortaya çıkan kaz ayaklarından nasıl kurtulabileceğinizi öğreniyor musunuz? Yaşın ilerlemesi ile ve yapılan mimik hareketleriyle doğrudan iletişimi olan kaz ayaklarını eksilten hatta ve hatta yok eden natürel usulleri sizler için hazırladık. Kaz ayağı buruşukluklarını gideren natürel usuller nelerdir? İşte kaz ayağı buruşuklukları rehabilitasyonunda önerilen natürel usuller! 

Süt

Sütün içerisinde bol ölçüde protein, amino asit ve lipidler bulunmaktadır. Bunlarda buruşuklukların önlenmesine destekçi olan maddelerdir. Yapmanız gereken tek şey pamuk ya da beze azıcık süt alıp göz kenarlarına uygulamak. 10-15 dakika kadar sürün. Sütten daha fazla tesir almak istiyorsanız içerisine 1 tatlı kaşığı bal veya badem yapı ilave edebilirsiniz.

Yeşil çay

İçtiğiniz poşet yeşil çayları netlikle çöpe atmayın. Demlenmiş yeşil çayın poşet kısmını buz dolabında azıcık beklettikten sonra gözlerinizin üzerine koyun. Gözlerin hafiflemesini sağlayan yeşil çay kaz ayaklarının eksilmesine destekçi olacaktır.

Patates dilimleri

Son senelerde popülerlik kazanan patates dilimlerinden özellikle cilt rehabilitasyonunda kullanılmaya başlandı. Göz etrafında oluşan buruşukluklarında giderilmesine destekçi olan patatesi dlimleyerek gözlerinizin üzerinde 10 dakika bekletmeniz buruşukluk rehabilitasyonunuz için yeterli olacaktır. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN