Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,21
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,48
 • BIST
  %0,76
Kaş kaldırma uygulaması nasıl yapılmaktadır özel üretilmiş iplerle yapılmaktadır!

Kaş kaldırma uygulaması nasıl yapılmaktadır özel üretilmiş iplerle yapılmaktadır!

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer  mevzu ile alakalı bilgiler verdi.Surat ifadesinin en ehemmiyetli tanımlayıcısı kaşlardır.Surat cildi yaşın ilerlemesi ve genetik yatkınlıklara bağlı olarak zamanla rahatlamaya ve sarkmaya başlar.Bu ihtiyarlama bulguları en erken ve en besbelli olarak göz etrafında alana gelir.Kaşlarda büyüyen sarkma da bunlardan biridir.Düşük kaşlar bireye bitkin,mutsuz ve yaşlı görünüm verir. Kaşlarda sarkma çoğunlukla 35’ten sonra başlar  […]

Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer  mevzu ile alakalı bilgiler verdi.Surat ifadesinin en ehemmiyetli tanımlayıcısı kaşlardır.Surat cildi yaşın ilerlemesi ve genetik yatkınlıklara bağlı olarak zamanla rahatlamaya ve sarkmaya başlar.Bu ihtiyarlama bulguları en erken ve en besbelli olarak göz etrafında alana gelir.Kaşlarda büyüyen sarkma da bunlardan biridir.Düşük kaşlar bireye bitkin,mutsuz ve yaşlı görünüm verir.

Kaşlarda sarkma çoğunlukla 35’ten sonra başlar 

Kaşlarda oluşan sarkma çoğunlukla 35 yaşından sonra başlar.Ancak genetik yapıya bağlı olarak yan kısımları düşük kaş yapısına sahip şahıslarda vardır.Ancak bu can sıkıcı vaziyetten kaş kaldırma uygulaması ile kurtulmak muhtemel..Kaş kaldırma uygulamaları tek başına yapılabileceği gibi, göz kapağı veya surat germe operasyonlarıyla beraber de reelleştirilebilir.

Organik özel üretilmiş iplerle asılmaktadır 

Op. Dr. Hakan Yüzer laflarına şöyle devam etti ; Kaş kaldırma uygulaması ,eriyebilen organik özel üretilmiş asıcı iplerle yapılmaktadır.  bu ipler  beden ile geçimli organik ,eriyebilen iplerdir.  Kaş köşesini dışa sürükleme  ,düşük kaşları alına asma ,göz dış köşesini dışa yukarıya sürükleme ve badem göz ifadesi verme, gibi emeller ile yapılmaktadır. Op. Dr. Hakan Yüzer son olarak laflarına şunları ilave etti; Uygulama harekâtın içeriğine göre 15-30 dakika sürmektedir.Ertesi gün klasik  hayata geri dönülebilmektedir.Uygulama yerel anestetik kremler ve yerel anestezi enjeksiyonları lüzuma göre yapıldıktan sonra  sızısız bir işlemdir.Uygulama kalıcılığı  6 ay ile 2 sene arasındadır. Kullanılan ip ölçüyü ,türü ve bireyin genel yapısı bu müddet ile alakalıdır. ilerde tekerrür yapılma bahtı vardır.Alın yada kaş arası dolgulara  göre  daha tehlikesiz olup ,operasyona bağlı oluşabilecek tehlikeleri kapsamaz .  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN