Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Kuru fırçalama tekniği nedir pürüzsüz cildin gizemi burada!

Kuru fırçalama tekniği nedir pürüzsüz cildin gizemi burada!

Pürüzsüz ve sıhhatli bir cilt herkesin hevesi, o zaman günlük rutininize bir şeyler ilave etmekte fayda var. Uzuvlardan en büyüğü ve en dikkat toplayanı cildiniz için bakımın en hoşu olan kuru fırçalama tekniğini uygulayabilirsiniz hem de günde sadece 5 dakikanızı ayırarak.Medikal Estetik Doktoru olan Dr. Meltem Ayran mevzu hakkında ehemmiyetli bilgiler verdi.  Fırça tercihi ehemmiyet taşıyor  Fırça tercihi çok […]

Pürüzsüz ve sıhhatli bir cilt herkesin hevesi, o zaman günlük rutininize bir şeyler ilave etmekte fayda var. Uzuvlardan en büyüğü ve en dikkat toplayanı cildiniz için bakımın en hoşu olan kuru fırçalama tekniğini uygulayabilirsiniz hem de günde sadece 5 dakikanızı ayırarak.Medikal Estetik Doktoru olan Dr. Meltem Ayran mevzu hakkında ehemmiyetli bilgiler verdi. 

Fırça tercihi ehemmiyet taşıyor 

Fırça tercihi çok ehemmiyetli, natürel kılları olan evvel yumuşak sonra sert fırça kullanmak daha iyi olur.Sabahları uyanınca duştan evvel, tüm bedeninize dairesel hareketlerle, hafif vuruşlar yaparsak hoş olur.

Ölü teni atıp kan dolaşımını çoğaldırıyor 

Ölü teni atmış oluruz, bedende ölü ve işe afacan hücrelerin atılması bir detokstur, kan dolaşımını artırırız.Sonrasında duşa girip, organik mahsuller ya da sülfatsız, katkı maddesiz jellerle yıkandıktan sonra duşun sonunda organik bir yağla durulama yaparsak çok hoş ıslatma yapmış oluruz.Fırçalamayla gözenekler açılır ama çok çok ehemmiyetlisi ’ Lenfatik Dolaşım Çoğalır’❗Selülitler eksilir. Fırçalama yönünümüz, ayaklardan ellerden kalbe doğru olmalıdır.

Yalnız sarih yara, egzama gibi meselelerde fırçalama yapmayın !

Kesinlikle hekiminize müracaat etin. İnsanın kendini arınması bir DETOKS’ tur. Arınıyorum derken aynı zaman da lekeleyip zehirli maddeletmemeliyiz. Kullandığımız şampuanlar, jeller, kremler vs çok ehemmiyetli. Ve Fırçalama hareketiyle yalnızca cildin dıştan görünen halini değil, en büyük uzvumuz üzerinden günlük detoks faaliyetimize de hizmet etmiş oluyoruz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN