Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,20
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,62
 • BIST
  %0,76
Mutlu ilişkinin gizemi nedir tehlikesiz bir alan oluşturursanız…

Mutlu ilişkinin gizemi nedir tehlikesiz bir alan oluşturursanız…

Mutlu ilişkinin gizemi nedir? İlişkinin sıhhatli ve mutlu bir biçimde ilerlemesini istiyorsak neler yapmalıyız? İşte sıhhatli ve mutlu ilişkinin 5 gizemi! BİRBİRİNİZE KARŞI DÜRÜST DAVRANIN  İstemediğiniz mevzuları istiyormuş gibi davranmaktan bırakın. Bu vaziyet bir vakit sonra tutumlarınıza yansıyacak ve sizin ilerleyen zaman içerisinde asabi bir davranış sergilemenize neden olacaktır. Bu sebeple ilişkinizin daha iyi olmasını […]

Mutlu ilişkinin gizemi nedir? İlişkinin sıhhatli ve mutlu bir biçimde ilerlemesini istiyorsak neler yapmalıyız? İşte sıhhatli ve mutlu ilişkinin 5 gizemi!

BİRBİRİNİZE KARŞI DÜRÜST DAVRANIN 

İstemediğiniz mevzuları istiyormuş gibi davranmaktan bırakın. Bu vaziyet bir vakit sonra tutumlarınıza yansıyacak ve sizin ilerleyen zaman içerisinde asabi bir davranış sergilemenize neden olacaktır. Bu sebeple ilişkinizin daha iyi olmasını istyorsanız netlikle partnerinize karşı dürüst davranın. Düşüncelerinizi ne kadar gün suratına çıkarığ sarih olursanız kendinizi o kadar daha ifade etme imkânı bulmuş olursunuz.

mutlu-iliskinin-5-sirri-burada-sak-QPsX.

Her çift yaşadığı ilişkiden neşe almak ister elbetteki. Bazı çiftler bu mevzuda çok başarılı olurken bazıları ise epeyce bahtsız olabiliyor. İlişkide yaşanılan münazaralar elbetteki klasiktir. Fakat bu münazaralar bazen öyle bir hal alıyor ki ilişki çıkmaza girebiliyor. Peki mutlu bir ilişkinin gizemi ne? Sıhhatli bir ilişki yaşamak için hiç münazara etmemek mi gerekiyor? Elmaelma.com olarak sizlere mutlu ilişkinin püf noktalarını hazırladık. İşte ilişkide mutlu olmanın 5 püf noktası! 

mutlu-iliskinin-5-sirri-burada-sak-3SNJ.

KAZANMAK İÇİN DEĞİL DÜZENLEMEK İÇİN ÇABA EDİN 

Münazara etmek her ilişkide olabilecek bir şeydir. Bu gidişatı hemen kıyamet alameti olarak gçrmeyin. Şayet ilişkinizin sıhhatli bir biçimde ilerlemesini istiyorsanız hatta zaman zaman münazara bile edebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta efor şovundan uzak durma mevzusudur. Müzakereyi kazanmak emelli yapıyorsanız risk çanları çalıyor demektir. Aranızdaki problemleri çözmeye çalışın. Münazara faktörüz ancak o zaman fayda sağlayacaktır. 

-uSTb.jpg

İSTEDİĞİNİ ŞEYLERİ DİLE GETİRİN 

Şikayet etmeyi ve istemediğiniz şeyleri söylemekten bırakın. Bu gerçekten bir işe yaramıyor. Sizin yapmanız gereken şey partnerinizin hoşlanmadığınız özelliklerini yapıcı tenkitlerle düzenlemeye çalışmak olmalıdır. 

mutlu-bir-iliskinin-5-sirri-burada-U76x.

TEHLİKESİZ BİR ALAN OLUŞTURUN 

İlişkinin belki de ilk kaideyi olmalıdır bu gvenli bölge dediğimiz alan. Her iki tarafında kendisiyle alakalı her şeyi paylaşabileceği özel bir alan olmaıdır. Birbirinizin özel alanlarına müdahale etmeyin. Bu ilişkiyi hem boğacak hem de bunalmanıza neden olacaktır. Hürlük alanlarınızı kısıtlamayın. Emin olun ki sıhhatli bir ilişkinin en ehemmiyetli özelliklerinden bkocamandır bu madde.

mutlu-iliskinin-5-sirri-burada-sak-IjW8.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN