Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,55
 • EURO
  %0,15
 • ALTIN
  %0,65
 • BIST
  %-0,66
İlişkide mutlu olmak için yapılması gerekenler neler saygı ilişkinin esası!

İlişkide mutlu olmak için yapılması gerekenler neler saygı ilişkinin esası!

Her ilişkide zaman zaman bir ekip gerginlikler olabiliyor. Ancak tadı tuzu dediğimiz bu gerginlikler ilişkide ilerleyen zamanlarda yerini daha büyük münakaşalara ve gerginliklere vazgeçebiliyor. İlişkilerde yaşanan gerginliklerin büyük bir çoğunluğu çiftler arasındaki bağlantısızlıktan kaynaklanmaktadır. Eğerki sizde ilişkide bağlantısızlığa bağlı meselelerin üstesinden gelmede zorlanıyorsanız bu teklifler bütün olarak size göre! Saygı bir ilişkinin esasıdır! İlişkileri çığırından […]

Her ilişkide zaman zaman bir ekip gerginlikler olabiliyor. Ancak tadı tuzu dediğimiz bu gerginlikler ilişkide ilerleyen zamanlarda yerini daha büyük münakaşalara ve gerginliklere vazgeçebiliyor. İlişkilerde yaşanan gerginliklerin büyük bir çoğunluğu çiftler arasındaki bağlantısızlıktan kaynaklanmaktadır. Eğerki sizde ilişkide bağlantısızlığa bağlı meselelerin üstesinden gelmede zorlanıyorsanız bu teklifler bütün olarak size göre!

Saygı bir ilişkinin esasıdır!

İlişkileri çığırından çıkaran en büyük meselelerden biri de saygısızlık! Saygı bir ilişkinin esasını oluşturmakla beraber bir ilişkinin anahtarını oluşturur. Siz ilişkinizde saygı hududunu güçlerseniz o ilişki çok da sıhhatli ve uzun ömürlü olmayacaktır. Unutmayın size yapılmasını ve söylenmesini istemediğiniz şeyleri ilişkinizde yapmayın!

Uzun konuşmalara girmeyin

Gerginliği daha fazla uzatmak ve daha makûs neticelerin doğurmasına neden olan uzun uzadıya konuşmalarınızı uzatmak, uzun tümceler kurmak bu vaziyetlerde yapılması gereken son şeylerden biridir. Aranızdaki meseleyi çözmek için konuşmak her ne kadar tek doğru yolsa uzun tümcelerde bir o kadar yanlış bir çözüm usulü olacaktır. 

İçinizde biriktirmekten bırakın

Anlık oluşan gerginlikleri kafanızda geliştirip ve uzun bir müddet biriktirip partnerinizle yersiz patlamalarda bulunabilirsiniz. Kırıldığınız veya kafanıza takılan en küçük bir şeyde partnerinizi karşınıza alıp konuşun. İlişkinizi sağlam ve dinç yakalamanın en ehemmiyetli noktalarından biri de susup biriktirmemektir. Anlık duygularınız her şey henüz tazeyken konuşmakta fayda var.

Geçmiş geçmişte kalsın

Aranızda bir problem var veya geçmişte yaşadığınız bir hadise suratından devamlı olarak münakaşa ediyor ve hep aynı yerde takılıyorsanız bu kısır döngüden bir an evvel bırakın! Yaşadığınız vaziyet sizin için veya partneriniz için bir takıntı haline gelmiş olabilir. Çoğu zaman içine düştüğümüz bu kısır döngünün farkına varmıyoruz ve netice çok daha üzücü olabiliyor. Durgunluk ve düşünerek adım atmaya özen gösterin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN