Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Aşkı en derin yaşayan burç hangisi koç burçları aşkta tutkulu!

Aşkı en derin yaşayan burç hangisi koç burçları aşkta tutkulu!

Mevzu aşk olduğunda, burçlar hiç inanmasanız dahi beğendiğiniz insan hakkında bir ipucu edinmek için müracaat etilen yer oluyor. Her burcun değişik kişiliği olduğu gibi mevzu aşk olduğunda da bazı burçlar sevgisini daha içten ve derinden gösteriyor. Aşkını en derin yaşayan burçları sizin için sıraladık. Gelin en tutkulu burçlara beraber bakalım! İkizler burcu İkizler burcunu burada […]

Mevzu aşk olduğunda, burçlar hiç inanmasanız dahi beğendiğiniz insan hakkında bir ipucu edinmek için müracaat etilen yer oluyor. Her burcun değişik kişiliği olduğu gibi mevzu aşk olduğunda da bazı burçlar sevgisini daha içten ve derinden gösteriyor. Aşkını en derin yaşayan burçları sizin için sıraladık. Gelin en tutkulu burçlara beraber bakalım!

İkizler burcu

İkizler burcunu burada görmekten afallamış olabilirsiniz. Zira bir hayli insanın aşk yaşamında İkizler burcu kalp kırıklığı vardır. Tüm bunları kabul etmekle birlikte İkizler burçlarının aşkı yaşamayı çok iyi bildiğini itiraf etmek zorundayız. Bir İkizler burcu ile birlikteyken kendinizi bulutların üzerini sezersiniz. Size kendinizi muhteşem bedelli, özel sezdirirler.  

İkizler burçlarının ilişkide en beğendiği düzey çoğumuzun bildiği gibi flört yarıyılıdır. Karşısındaki bireyi çözmeye çalışma düzeyine bayılırlar. İlişkinin başında fazla coşkulu ve alakalı olan İkizler burçları, partnerlerini mutlu etmek için her şeyi yaparlar. Bu istekli tutumları, “Aman Allahım bana çok aşık” demenize neden olabilir.

Koç burcu

Zodyak sıralamasının ilk burcu olan Koçlar, aşkta tutkulu olan burçların da başında geliyor. Koç burcu aşıkken gözü hiçbir şey görmez, hesap kitap yapmaz, yalnızca yaşar. İlişkilerinde fedakarlık yapmaktan çekinmezler. Koç burçlarında öyle bir tutku vardır ki, aşkı tek taraflı yaşasa dahi uzun zaman sürdürebilir, kendi içinde yaşarken de aşktan bırakmazlar. 

Mutsuz oldukları bir ilişkide dahi hemen pes etmek yerine bir çözüm ararlar, beğenmeye devam eder ve hoşlanılmayı beklerler. Aşkla dolup taşan bir Koç burcu, partnerini mutlu etmek için her şeyi yapacaktır.

Balık burcu

Balık burçları her duyguyu en uçlarda yaşarlar, bu mevzu aşkta da aynı! Aşkta eli kolu bağlanan Balık burçları tüm cılızlıkları ile kendini teslim eder. Hiçbir şeyi gizleme gereği dinlemezler. Sırlı davranmayı beceremezler, kendileriyle alakalı her şeyi sarih ederler. Hislerini gizlemeyi asla muvaffak olamayan Balık burçlarının ne düşündüğünü gözlerine bakarak bile kavrayabilirsiniz.

Terazi burcu

Terazi burçları dışarıdan fazla manalı, balanslı ve hatta soğuk görünebilirler. Ancak aradığı insanı bulduğuna inandığında ebedîye kadar beğenmeye yemin darılır. Terazi burçlarının tabiatında hıyanet yoktur. Çok sadık sevgililerdir. 

Bir Terazi burcunun ilişkide münazara edecek raddeye gelmesi efordur. Müzakereden uzak durmak isteyen Teraziler kırılmaktan ve kırmaktan da çok korkarlar. Siz münakaşaya çalışırken Terazi burcu partneriniz bir duvar gibi soğuk ve hissiz durabilir. Bu sizi çıldırtmasın. Sizinle münazara etmiyorsa tamamen hoşlandığındandır.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN