Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %-0,09
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,39
Erkekler nasıl davranılmasını sever?

Erkekler nasıl davranılmasını sever?

Biz bayanlar her zaman erkeklerden alaka bekleriz, pohpohlanmak isteriz. Ancak bazen erkeklerinde bizlerden alaka beklediğini unutmamak gerekir. Tamam bizim kadar duygusal varlıklar değiller ama zaman zaman onlarda önem verildiklerini sezmek isterler. İşte erkeklerin bayanlardan beklediği tavırlar! Sizler için derledik! Onunla buluşmaya gittiğinizde ellerini yakalayıp öpün ve ne kadar hoş göründüğünü söyleyin. Sevgiliniz televizyon izlerken ya […]

Biz bayanlar her zaman erkeklerden alaka bekleriz, pohpohlanmak isteriz. Ancak bazen erkeklerinde bizlerden alaka beklediğini unutmamak gerekir. Tamam bizim kadar duygusal varlıklar değiller ama zaman zaman onlarda önem verildiklerini sezmek isterler. İşte erkeklerin bayanlardan beklediği tavırlar! Sizler için derledik! Onunla buluşmaya gittiğinizde ellerini yakalayıp öpün ve ne kadar hoş göründüğünü söyleyin. Sevgiliniz televizyon izlerken ya da yatarken parmaklarınızı saçlarında dolaştırın, suratına, omuzlarını, ellerine ve kollarına sevgi dolu dokunun. Boynuna ve başına öpücükler kondurun.

Eşiniz/sevgiliniz aletli jimnastik mi yapıyor? Ona ne kadar iyi göründüğünü söyleyin. Elele yürürken ona bakıp tebessümün ve elini sevgiyle sıkın. Eşinizin/sevgilinizin gazetede en çok okuduğu sayfaya “senden hoşlanıyorum” anekdotu yazın. Erkek dostunuza ya da kocanıza övgü edin.

Bayanlar her zaman övgü alırlar ancak erkeklere yeterince övgü etmezler. Ona muhteşem bir baba, en iyi eş, dünyadaki en romantik erkek olduğunu söyleyin. Şunları şunları yaptığında sizi ne kadar etkilediğini anlatın. Eşiniz/sevgiliniz işten eve döndüğünde onu kendinize sürükleyerek sarılın ve ona “Seni bugün çok özledim” deyin. Eve kazançken onun en beğendiği tatlıyı alarak onu afallatın.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN