Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,21
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,48
 • BIST
  %0,76
İlişkileri kuvvetlendirecek etkinlikler birlikte yemek kursuna gidin!

İlişkileri kuvvetlendirecek etkinlikler birlikte yemek kursuna gidin!

Uzun ilişkilerde yaşanan en büyük problemlerden biri de tekdüzeliktir. Herkesin karşılaşabileceği bu meseleyi bazısı çok rahatlıkla atlatabiliyor. Peki ne yapılmalı bu tekdüzelikten kurtulabilmek için? Ortaklaşa zevklerinizi tanımlayıp ona göre etkinliklerde bulunmak ilişkinizi bulunduğu çıkmazdan kurtaracaktır. ‘Birlikte yapacak etkinlik bulamıyoruz?’ diyorsanız içeriğimize bir göz atmanızda fayda var. Elmaelma.com olarak sizlere ilişkinizi kuvvetlendirecek 5 etkinlik hazırladık! İşte […]

Uzun ilişkilerde yaşanan en büyük problemlerden biri de tekdüzeliktir. Herkesin karşılaşabileceği bu meseleyi bazısı çok rahatlıkla atlatabiliyor. Peki ne yapılmalı bu tekdüzelikten kurtulabilmek için? Ortaklaşa zevklerinizi tanımlayıp ona göre etkinliklerde bulunmak ilişkinizi bulunduğu çıkmazdan kurtaracaktır. ‘Birlikte yapacak etkinlik bulamıyoruz?’ diyorsanız içeriğimize bir göz atmanızda fayda var. Elmaelma.com olarak sizlere ilişkinizi kuvvetlendirecek 5 etkinlik hazırladık! İşte ilişkileri tekdüzelikten kurtaracak 5 etkinlik teklifi! 

Yemek kursuna gitmeye ne dersiniz?

İlk dinlediğinizde kulağına azıcık absürt gelmiş olabilir. Ama inanın bu hiçte yabana atılacak bir fikir değil! Yemek yalnızca lüzum dinlendiğinde pişirilmez. Bazen eğlenmek bazen de kafa dağıtmak için dahi mutfağa girebilirsiniz. Kursta bildiklerinizi konutunuzda pişirebilirsiniz. Böylece hem neşeli müddet geçirmiş olacaksınız hem de afiyetle yaptığınız yemekleri yiyebileceksiniz. 

Birlikte dans edin!

Dans etkenin çiftleri birbirine yakınlaştırdığı söylenir. Dans, romantik ve aynı zamanda da cümbüşlü anlar geçirmenin en hoş yollarından biridir. Özellikle tekdüze ilişkileri canlandırmanın en neşeli yolu olacaktır. 

Bahçenize tertip edebilirsiniz

Toprakla uğraşmak insana her zaman huzur verir. Bu huzuru neden yan yana tutmayasınız ki? Bahçeli bir konutta oturuyorsanız birlikte bahçeyi tertip edebilir, çiçekler ekebilir, bu mutlu anın tadını çıkarabilirsiniz. Bu huzuru başka bir yerde bulamayacağınızı garanti edebiliriz.

Kesinlikle beraber yeni bir dil bilin

Birlikte dil kursuna yazılabilirsiniz. Ortaklaşa bir şeyler yapmak her zaman cümbüşlüdür hele bir de gelişiminize katkı sağlayacak bir şeyse bu seçiminiz, o zaman tadından yenmez. 

Sahilde yürüyüş yapabilirsiniz

Havaların iyiden iyiye ısındığı bu sıcak yaz günlerinde akşam sahil yürüyüşü yapmaya ne dersiniz? Baş başa kalabilmek için harika bir fırsat sizin için! 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN