Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Erkekler neden aramaz seven erkek aramaz mı?

Erkekler neden aramaz seven erkek aramaz mı?

Evet kabul edelim biz kadınlar karışık mahlukatlarız ama erkeklerde o kadar masum değiller! Ne istediklerini asla direk söylemez hep firari kavga etirler. Biz kadınlarda ise herşey nettir, ya varızdır ya yokuzdur. Erkekler bizim aksimize beden dili ile ne isteyip istemediklerini anlatmaya çalışırlar. Minik iletiler ve sinyaller yollarlar. Ne yazık ki bir hayli kadın bu iletileri […]

Evet kabul edelim biz kadınlar karışık mahlukatlarız ama erkeklerde o kadar masum değiller! Ne istediklerini asla direk söylemez hep firari kavga etirler. Biz kadınlarda ise herşey nettir, ya varızdır ya yokuzdur. Erkekler bizim aksimize beden dili ile ne isteyip istemediklerini anlatmaya çalışırlar. Minik iletiler ve sinyaller yollarlar. Ne yazık ki bir hayli kadın bu iletileri alamaz yada almak istemez ve hep kendi bildiğine inanır yada inanmak ister kimbilir. Hakikat birşey var ki o da bir erkek sizi aramıyorsa aramak istemiyordur! 2 kere 2 nin 4 etmesi kadar net ve hakikat bir vaziyet! 

İşi var, yoğun, gerçeğinde beni üzmek istemiyor gibi tümcelerle kalbimizdeki adamı hep haklı çıkarmaya çalışırız ve bunu yılmadan yaparız. Adam aramaz, sormaz biz hep bizi düşündüğünü ama aramaya çekindiğini sanırız. Artık uyanma süreyi hanımlar! Sizi yanında isteseydi arardı, kazançtı, meblağdı ve alırdı! 

Lütfen kendinize zorunlu değeri evvel siz verin, kendinizi evvel siz coş ve hoşlanılmaya değer bulun ki karşınızdaki adam sizi istemediğinde iftiharınız gücenmesin, devrilmeyin! Çok daha önceki bir söz vardır herkes öğrenir, ”ben elmayı beğeniyorum diye elma da beni beğenmek zorunda mı?” yanıt hep emin, hayır… Siz kendinizden mesulsünüz kendi duygularınızdan, karşıdaki adamın ne sezip sezmediği ile zerre kadar ilgilenmeyin! Olacak gibi ise zorlayın ancak olmuyorsa zorlamayın, siz çok daha iyisini hakediyorsunuz!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN