Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Ciddi ilişkiye hazır mıyım kendinize güveniniz bütünse…

Ciddi ilişkiye hazır mıyım kendinize güveniniz bütünse…

Yeni bir birlikteliğe başlamadan evvel temennilerinizden ve bu mesullüğü almak isteyip istemeyeceğinizden emin olmalısınız. Bu sayede doğru insanla karşılaştığınızda kararsız edeceğiniz bir nokta kalmayacaktır. Peki, yeni bir ilişki için hazır mısınız? Bazen doğru zamanda doğru yerde olsanız da çevrenizde sevebileceğiniz insanlar olsa da aşka hazır değilseniz, bir ilişkiye başlayamazsınız. Peki, hazır olup olmadığınızı nasıl anlarsınız?Kafanızdaki […]

Yeni bir birlikteliğe başlamadan evvel temennilerinizden ve bu mesullüğü almak isteyip istemeyeceğinizden emin olmalısınız. Bu sayede doğru insanla karşılaştığınızda kararsız edeceğiniz bir nokta kalmayacaktır. Peki, yeni bir ilişki için hazır mısınız? Bazen doğru zamanda doğru yerde olsanız da çevrenizde sevebileceğiniz insanlar olsa da aşka hazır değilseniz, bir ilişkiye başlayamazsınız. Peki, hazır olup olmadığınızı nasıl anlarsınız?Kafanızdaki kararsızları denetlemelerinizle netleştirebilirsiniz…

Fedakarlığa hazırsanız

Herkesin yaşamdaki ilk önceliği kendisi olmalı, bu mevzuda kuşku yok. Ancak aşk bazen fedakarlığı, beğendiğin şahsı kendinden çok düşünmeyi gerektirebiliyor. ‘Biz’ değil ‘ben’ dilini konuşuyorsanız ve bundan bırakmaya hedefiniz yoksa ciddi bir ilişkiden bir müddet daha uzak durabilirsiniz.

Başka kimseye gereksiniminiz yok

Yaşamınızda memnun olduğunuz bir noktaya geldiyseniz ve başka birine gereksinim dinlemiyorsanız ciddi bir ilişkiye hazır olabilirsiniz. Pek çok insan devamlı olarak onları bitirmek için başka birini arıyor. Kendinizi bitirdiğiniz bir noktaya geldiğinizi seziyorsanız, ciddi bir ilişki kurmak için müthiş bir noktadasınız demektir.

Kendinize güveniniz bütünse 

Uzun süreli bir ilişki söz mevzusu olduğu zaman özgüven ehemmiyetli bir etmendir. Kendinize güvenmezseniz başka birine de güvenemezsiniz. Güvensizlik duygusu da ilişkiyi ileriye taşımanıza mani olacaktır.

Bekar olmaktan mutsuzluk dinlemiyorsanız

Bu madde, başka birine gereksinim dinlememekle birlikte ilerliyor. Bekarsanız ve bundan zevk alıyorsanız, yaşamınızda çok iyi bir yerdesiniz demektir. Kendi başınıza yemek yemeye gidebiliyorsanız ve bundan nefret etmiyorsanız ya da haftasonları dostlarınızla sinemaya gitmeyi hoşlanıyorsanız, muhtemelen bir ilişkiye hazırsınız demektir. Hiç kimseye güvenmeden kendi yaşamınızı yaşayabilirsiniz, bu da pes etmeden sağlam bir ilişkiye yatırım yapabileceğiniz anlamına kazanç.

Ne aradığınızı öğreniyorsanız

Herkesin yaşamı süresince yanlış insanları ‘doğru’ olarak gördüğü yarıyıllar olmuştur. Tüm bu insanları tanımak deneyim olur ve en sonunda ise ne aradığınızı bütün anlamıyla farkına varırsınız. Yaşamınıza ‘yanlış’ insanları sokmayı vazgeçip, sizin için doğrunun ne olduğunu öğreniyor, sizi mutlu edecek ilişkinin nasıl olacağının farkındaysanız ciddi bir ilişkiye hazırsınız demektir.

Veya aramayı tamamen vazgeçtiyseniz

Bu mevzuyla alakalı söylenmiş çok hoş bir söz vardır: ‘Aramayı vazgeçtiğinde bulacaksın bazı şeyleri!’ Aşk da o ‘bazı şeyler’den bir tanesi. Ne zaman ki aramayı vazgeçersiniz, o zaman en hoşu kazanç sizi bulur.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN