Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,14
 • ALTIN
  %0,16
 • BIST
  %-1,82
Yağ yakmak için ne kadar çalışmalıyız?

Yağ yakmak için ne kadar çalışmalıyız?

Bedeninizdeki fazla yağlardan kurtulabilmeniz için muhtelif spor ve hareketler yapmaktasınız. Yağ yapmak için yaptığınız çalışma vasati bir zaman için takribî 15-20 dakika sürmelidir. Bu zaman diliminde nabzın sıhhatli bir antreman içinde olduğunu içermektedir. Bu düreyi ve çalışma programınızı çoğaldırdığınızda istediğiniz gayeye çok ivedi erişebilirsiniz. 15-20 dakika gibi bu zamanda bedeninizdeki yağ yakma enzimlerinizi yakarken lüzum […]

Bedeninizdeki fazla yağlardan kurtulabilmeniz için muhtelif spor ve hareketler yapmaktasınız. Yağ yapmak için yaptığınız çalışma vasati bir zaman için takribî 15-20 dakika sürmelidir. Bu zaman diliminde nabzın sıhhatli bir antreman içinde olduğunu içermektedir. Bu düreyi ve çalışma programınızı çoğaldırdığınızda istediğiniz gayeye çok ivedi erişebilirsiniz. 15-20 dakika gibi bu zamanda bedeninizdeki yağ yakma enzimlerinizi yakarken lüzum dinlediği zamandır.

Bedeninizdeki yağın enerjiye dönüşebilmesi için bedeninizin bir nevi kullanılmasıdır. Bedeninizin temposu ve kalbinizin atım hızıarttıkça yağ yakım süratinizde o kadar süratli olur. Bu vaziyette bedeninizin 10-15 dakika gibi bir zamanda bedeninizde yanan yağ oranı çoğalırken yaktığınız karbonhidrat da ona göre eksilmektedir. Burada reel olan 25 dakikada tesirini çok daha fazla göreöğreneceğiniz tesirli neticeyi elde edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN