Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,14
 • ALTIN
  %0,16
 • BIST
  %-1,82
Sivilceli cilt temizliği nasıl yapılmalıdır?

Sivilceli cilt temizliği nasıl yapılmalıdır?

Hoşluğa erişmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken en ehemmiyetli düzeylerden biri cilt pakliğidir! Özellikle sivilceli bir cilde sahipseniz cilt pakliği yapmazsanız cildinizde çok daha fazla meselelere yol açabilirisiniz. Cildinizin hoş görünmesini istiyorsanız mutlada her gün kumpaslı olarak cilt bakımı yapmalısınız. Cilt pakliğinize dikkat etmezseniz cildinizde muhakkak başlı siyah nokta yaradılışı, ciltte gözeneklerin gelişmesi ve sivilcelerinizin […]

Hoşluğa erişmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken en ehemmiyetli düzeylerden biri cilt pakliğidir! Özellikle sivilceli bir cilde sahipseniz cilt pakliği yapmazsanız cildinizde çok daha fazla meselelere yol açabilirisiniz. Cildinizin hoş görünmesini istiyorsanız mutlada her gün kumpaslı olarak cilt bakımı yapmalısınız.

Cilt pakliğinize dikkat etmezseniz cildinizde muhakkak başlı siyah nokta yaradılışı, ciltte gözeneklerin gelişmesi ve sivilcelerinizin çoğalışı gibi bir çok problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu gidişatta sivilceli cilt tipine sahipseniz cilt pakliğinizi yaparken bazı mevzulara dikkat etmelisiniz;

İlk olarak, sivilcelerinize rastgele bir cisimle veya el ile patlatmamalısınız. Cildinizdeki sivilceyi patlatırsanız cildinize dağılma ihtimali çoğalmaktadır. Sivilceli cilt pakliğinde, kullanabileceğiniz siilceli ciltlere özel natürel maskeler kullanabilirisiniz. Genellikle dermatologlar tarafından kocaman taneli peelingler önerilmez bu stil peelingler sivilcenizi patlama ihtimali çok yüksek olacağı için tanesi muhakkak olmayan sivilceli ciltlere özel peelingler kullanabilirsiniz.

Sivilceli cilt pakliğinde kullanılan havlu gibi şahsi şeyler başkasıyla paylaşılmamalıdır! Başkasının kullandığı havluda bakteriler mikroplar size geçebilir böylece cildinizde sivilce, siyah nokta gibi problemler çoğalabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN