Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %-0,18
 • ALTIN
  %-1,62
 • BIST
  %0,29
Ebru Şallı sağlıklı ve fit olmanın sırlarını anlattı

Ebru Şallı sağlıklı ve fit olmanın sırlarını anlattı

Ankara’da bir alışveriş merkezinde tertip edilen faalliğe katılan Ebru Şallı sağlıklı ve fit görünmenin gizemlerini paylaştı.  Şallı, hayranlarından gelen “beslenme şuurunuz nasıl oluştu” sualine, çocukluğundan beri bu mevzuya özel ilgi duyduğunu söyleyerek şu yanıtı verdi: “Daha çocukken gıdaların içindeki vitamin ve mineralleri incelerdim. Bu mevzuya o zamanlardan alakam vardı. Bu işi yapmasaydım kesinlikle hekim olurdum. […]

Ankara’da bir alışveriş merkezinde tertip edilen faalliğe katılan Ebru Şallı sağlıklı ve fit görünmenin gizemlerini paylaştı. 

Şallı, hayranlarından gelen “beslenme şuurunuz nasıl oluştu” sualine, çocukluğundan beri bu mevzuya özel ilgi duyduğunu söyleyerek şu yanıtı verdi:

“Daha çocukken gıdaların içindeki vitamin ve mineralleri incelerdim. Bu mevzuya o zamanlardan alakam vardı. Bu işi yapmasaydım kesinlikle hekim olurdum. Mutfak da çok beğendiğim bir alan… Sağlık şuuru ile mutfağı birleştirdim. Senelerce televizyon programı da yapınca hem hekimlerle çok iç içe oldum, hem de mutfakla… Yeni tarifler geliştirdim; sağlıklı beslenerek de zayıflanabileceğini gösterdim. Şimdi de bu birikimlerimi sizlerle paylaşıyorum.”

ZAYIFLAYIP OLMAYAN KIYAFETİ GİYİNCE…

Şallı zayıflamak isteyenlerin sağlıklı zayıflama derslerini takip ederek bunu muvaffak olduğunu ve özellikle kadınlarla arasında sıkı bir bağ oluştuğunu anlatarak, “giysisi gelmeyen kadın, beni takip ederek zayıflayıp, olmayan kıyafetini giymeye başlayınca aramızda bir bağ oluştu” diye konuştu.

SAĞLIKLI İNSAN EN ZENGİN İNSANDIR

Yemek yemeden zayıflamanın sıhhati tehdit ettiğini söyleyen Şallı, aç kalmadan da zayıflanabileceğini ve kesinlikle beslenme yanında spor yapılması gerektiğini anlattı ve 45 dakika pilates yapmanın hem sağlıklı zayıflamaya yeteceğini hem de mutluluk hormonlarını harekete geçireceğini anlattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN