Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %-0,18
 • ALTIN
  %-1,62
 • BIST
  %0,29
Saç dökülmesini önlemek için ne yapılmalı

Saç dökülmesini önlemek için ne yapılmalı

Saçlarınız haddinden fazla dökülüyorsa sizlere önereceğimiz usulleri sınayarak güçlü ve parlak saçlar elde edebilirsiniz. Son olarak sarımsak ve zeytinyağının ününü dinlemeyen kalmamıştır herhalde… Uyumadan evvel saç deriniz üzerinde ikiye bcan verilmiş bir diş sarımsağı sürtün ve sonra zeytinyağı ile masaj yapın. ertesi gün yıkayın bunu kumpaslı olarak haftada iki kere uygulayın çıkan neticeye inanamayacaksınız. Saç […]

Saçlarınız haddinden fazla dökülüyorsa sizlere önereceğimiz usulleri sınayarak güçlü ve parlak saçlar elde edebilirsiniz.

Son olarak sarımsak ve zeytinyağının ününü dinlemeyen kalmamıştır herhalde… Uyumadan evvel saç deriniz üzerinde ikiye bcan verilmiş bir diş sarımsağı sürtün ve sonra zeytinyağı ile masaj yapın. ertesi gün yıkayın bunu kumpaslı olarak haftada iki kere uygulayın çıkan neticeye inanamayacaksınız.

44126_6.jpg

Saç dökülmesine neden olabilecek birçok neden olabilir… Bunun için saç kaybınızı durdurabilecek güçlü ve parlak saçlara kavuşabilmeniz için bir kaç madde sıraladık.

44126_1.jpg

Aloe vera bitkisini dinlemiş olmalısınız. Bu bitki saç tenini uyaran kimyevi maddeler kapsamaktadır. Bu jelimsi küp gibi görünen bitkiyi akşam saç teninizde dökülen yerlerinize masaj yaparak uygulayın ve ertesi gün ılık bir suyla durulayın. Kumpaslı olarak yapmanız şartı ile aradaki farkı göreceksiniz.

44126_2.jpg

Hindistan cevizi bir çok şeye iyi gelen bir meyvedir. Hindistan cevizi besin ve asidik doymuş yağlardan oluşan zengin bir meyvedir. Hindistan cevizini rendeleyip ardından sütünü süzüp haftada bir saçınıza masaj yaparak uygulayın.

44126_3.jpg

Sıradaki bir öbür teklifimiz soğandır. Soğan A, B ve C vitaminlerinden oldukça zengindir. ayrıca soğanın antibiyotik özelliğide olup, birçok şeye fayda sağlamaktadır.

44126_4.jpg

Bir adet beyaz soğanı blendırda 3 çay kaşığı bal ile bölün. Bu karışımı ufak bir fırça desteğiyle saç dökülmesi görülen yerlere uygulayın ve ardından saçınızın üzerini örtülerek 30 dakika bilave edin. Arkasında ılık su ile durulayın.

44126_5.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN