Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Ayakkabı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Ayakkabı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Kundura alırken dikkat edilmesi gereken özellikler nelerdir? Her ne kadar son zamanlarda modanın tutsağı olsak dahi ayak sağlını es geçmemek gerekiyor özellikle gelişim çağındaki çocuklarda dikkat edilmesi gerekiyor. Ayakabılar ilk giyildiğinde kundura bireyin ayağını sıkmamalı aynı zamanda ayakların uç kısımlarında bir parmak boşluk olmalıdır. Çocuklarda bu gidişat aynı zamanda ayağın gelişimine mani olmamalıdır. Özellikle sihrime […]

Kundura alırken dikkat edilmesi gereken özellikler nelerdir? Her ne kadar son zamanlarda modanın tutsağı olsak dahi ayak sağlını es geçmemek gerekiyor özellikle gelişim çağındaki çocuklarda dikkat edilmesi gerekiyor.

Ayakabılar ilk giyildiğinde kundura bireyin ayağını sıkmamalı aynı zamanda ayakların uç kısımlarında bir parmak boşluk olmalıdır. Çocuklarda bu gidişat aynı zamanda ayağın gelişimine mani olmamalıdır.

44119_4.jpg

Özellikle sihrime çağındaki çocuklara kundura tercihi yaparken modanın kurbanı olup çocuklarda ayak sıhhatini es geçip ziynetli püslü pabuçlara yöneliyoruz bu oldukça sıhhatsiz bir durumdur.

44119_1.jpg

Ayakların uzunlukları arasında ufak farklar olabilir… Bu surattan kundura alırken kunduranın çocukların iki ayağına da giydirilerek mağazanın içerisinde bir tur sınanması gerekmektedir.

44119_2.jpg

Deneme sırasında çocuğa mağaza içinde kısa yürüyüşler yaptırılarak kunduranın uygunluğundan ebeveynlerin ve çocuğun emin olunması gerekmektedir.

44119_3.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN