Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Limonlu su ne işe yarar kilo veridirir mi faydaları nelerdir?

Limonlu su ne işe yarar kilo veridirir mi faydaları nelerdir?

Bugün elmaelma.com okurları için sıklıkla öğrenilen ve uygulanan limonlu ılık suyun bedeninizde hangi farklılıklara yol açtığını derledik. Sizde hoş bir güne merhaba demek için her sabah limonlu ılıs su içerek hem güne daha zinde başlayacak hemde daha dinç sezeceksiniz. İşte her sabah alışkanlık haline getirmenizi gerektiren o faydalar… SİNDİRİME FAYDALI! Her sabah kahvaltı yapmadan evvel […]

Bugün elmaelma.com okurları için sıklıkla öğrenilen ve uygulanan limonlu ılık suyun bedeninizde hangi farklılıklara yol açtığını derledik. Sizde hoş bir güne merhaba demek için her sabah limonlu ılıs su içerek hem güne daha zinde başlayacak hemde daha dinç sezeceksiniz. İşte her sabah alışkanlık haline getirmenizi gerektiren o faydalar…

SİNDİRİME FAYDALI!

Her sabah kahvaltı yapmadan evvel limonlu ılık su içtiğinizde sindirim sisteminizdeki zehirli maddelerden temizlemenize fayda sağlar ve zaman zaman midenizde sezdiğiniz yanma kabarıklık rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

ZAYIFLAMAYA BİRE BİR!

Limonlu ılık suyu kumpaslı olarak harcadığınızda midenizdeki asit oranı kumpasa girer ve limonun içerisinde yer alan pektin lifi acıkmayı gecirkirerek sizin aralıksız olarak aç sezmenize birşeyler yemenize mani olur.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRİYOR!

Limonun içerisinde bolca C vitamini bulunmaktadır. Kumpaslı olarak harcadığınızda aynı zamanda bağışıklık sisteminizi de destekleyecektir. 

BEDENDEKİ PH KIYMETİNİ DENGELER!

Limonun içersinde bulunan sitrik asit hazmedildiğinde asit yapmaz. Gün içerisinde harcadığınızda limonlu ılık su bedeninizdeki PH kıymetini balansta meblağ.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN