Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Kuru öksürüğe ne iyi kazanç dut pekmezi karışımını deneyin!

Kuru öksürüğe ne iyi kazanç dut pekmezi karışımını deneyin!

Öksürük, solunum yollarının ve boğazı arınmaya yarayan korunma mekanizması neticeyi olarak ortaya çıkar. Boğazda tahriş, göğüste de ağrı yaparak yaşamı negatif istikamette etkileyen bir vaziyettir. Kuru öksürük genellikle balgamın çıkmadığı ya da balgamın zorlanarak çıktığı öksürük çeşididir. Can sıkıcı bir problem olan öksürüğün natürel dermanları bulunuyor. İşte kuru öksürüğü kesen natürel kürler… Karabiber ve bal İlk […]

Öksürük, solunum yollarının ve boğazı arınmaya yarayan korunma mekanizması neticeyi olarak ortaya çıkar. Boğazda tahriş, göğüste de ağrı yaparak yaşamı negatif istikamette etkileyen bir vaziyettir. Kuru öksürük genellikle balgamın çıkmadığı ya da balgamın zorlanarak çıktığı öksürük çeşididir. Can sıkıcı bir problem olan öksürüğün natürel dermanları bulunuyor. İşte kuru öksürüğü kesen natürel kürler…

Karabiber ve bal

İlk olarak yarım tatlı kaşığı karabiber ve bir tatlı kaşığı balı karıştırıp harcayın. Ardından ılık bir süt için ve boğazlarınızın hafiflediğinin farkına varacaksınız.

Dut pekmezi

Bir yemek kaşığı dut pekmezi ve azıcık karabiber ilave ederek gün içerisini harcarsanız aynı biçimde boğazlarınıza iyi gelecektir.

Ihlamur ve ayva yaprağı

Gün içerisinde ıhlamur ve ayva yaprağını kaynatarak kapsasanız aynı biçimde öksürüğünüzün eksilmesine destekçi olacaktır.

Zencefilli karışım

Zencefil, elma kabuğu tarçın ve limonu kaynatarak gün içerisinde suyunu içerek boğazlarınıza hafifletebilirsiniz.

Nişasta karışımı

Nişastayı su ile kaynatıp içerisine limon ve azıcık pekmez ilave ederek kuru öksürüğünüzü dindirmeye destekçi olabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN