Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,28
 • EURO
  %0,38
 • ALTIN
  %-0,32
 • BIST
  %0,76
Gençleştiren besinler

Gençleştiren besinler

Uzmanlar öneriyor, bu seniler genç kalmanıza destekçi oluyor sofralarınızda ve günlük hayatınızda bu gıdaları harcamamazlık yapmayın. Domatesin içerisinde bulunan laykopen ve prostat kanserine tutulmanızı yasaklamaktadır. Bu maddeler aynı zamanda güneş ışınlarına karşı cildinizi koruma altına almaktadır. Kollojen isimli cildinizi ihtiyarlatmasına yarayan maddenin önüne geçmektedir. Karnabahar, brüksel lahanası, havuç, lahana, mor salata, gibi sebzelerin içerisinde bulunan […]

Uzmanlar öneriyor, bu seniler genç kalmanıza destekçi oluyor sofralarınızda ve günlük hayatınızda bu gıdaları harcamamazlık yapmayın.

Domatesin içerisinde bulunan laykopen ve prostat kanserine tutulmanızı yasaklamaktadır. Bu maddeler aynı zamanda güneş ışınlarına karşı cildinizi koruma altına almaktadır. Kollojen isimli cildinizi ihtiyarlatmasına yarayan maddenin önüne geçmektedir.

44522_6.jpg

Karnabahar, brüksel lahanası, havuç, lahana, mor salata, gibi sebzelerin içerisinde bulunan izotiyosiyanatlar ile karaciğer, pankreas gibi kanserlere karşı bedeninizi gözetmektedir. Bu sebzeleri pişirirken buğuda pişirmeyi seçim etmelisiniz.

44522_1.jpg

Yabanmersini, frambuaz, çilek, böğürtlen gibi meyveler kapsadıkları antioksidan ihtiyarlamanızı geciktirici tesirleri vardır.

44522_2.jpg

Zeytinyağının içerisinde antioksidan ve tekli doymamış yağ asitleri kalp sıhhatinizi gözetmeye destekçi olmaktadır. Her ne kadar sıhhatli bir besin olsa da yarım yemek kaşığı zeytinyağında 50 kalori kapsamaktadır. tüketim ölçüsünde dikkatli olmalısınız.

44522_3.jpg

Soğan ve sarımsak gibi bu sebzelerin içerisinde sülfürlü bileşikler anti-aging tesiri özelliği ile genç kalmanıza takviye etmektedir. Yemeklerde ve salatalarda bolca kullanmanızda fayda vardır.

44522_4.jpg

Bal kabağı,tatlı patates, havuç gibi sebzeleri turuncu sebzeler olarak nitelendiriyoruz. Bu sebzelere turuncu rengi veren beta karoten maddesi bir antioksidandır. Başka Bir Deyişle göz sıhhatiniz açısından büyük bir ehemmiyet taşımaktadır. Aynı biçimde bu sebzeleri de bol bol günlük hayatınızda harcamanızı öneriyoruz.

44522_5.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN