Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,20
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,62
 • BIST
  %0,76
Alzheimer riskini azaltan mavi ve yeşil yumurta nedir faydaları nelerdir?

Alzheimer riskini azaltan mavi ve yeşil yumurta nedir faydaları nelerdir?

Yumurtanın insan sıhhatine muhtelif alanlardaki yararını hepimiz öğreniyoruz. Ancak bugün sizler için alışılmışın dışındaki renklere sahip olan mavi ve yeşil yumurtaların fantastik verimlerini sizler için derledik. Diğer yumurtalara oranda yararları değişkenlik gösteren bu yumurtalar sıfır kalori ile son zamanların vazgaçilmezini oynuyor. İşte mavi ve yeşil yumurtaların yararları… KANSIZLIĞA BİREBİR! Mavi yeşil yumurta, kapsadığı yüksek oranda […]

Yumurtanın insan sıhhatine muhtelif alanlardaki yararını hepimiz öğreniyoruz. Ancak bugün sizler için alışılmışın dışındaki renklere sahip olan mavi ve yeşil yumurtaların fantastik verimlerini sizler için derledik. Diğer yumurtalara oranda yararları değişkenlik gösteren bu yumurtalar sıfır kalori ile son zamanların vazgaçilmezini oynuyor. İşte mavi ve yeşil yumurtaların yararları…

KANSIZLIĞA BİREBİR!

Mavi yeşil yumurta, kapsadığı yüksek oranda demir sayesinde anemikansızlık hastalığına iyi kazanç. Muhtelif etmenlere bağlı şekilde büyüyebilen, genetik bir sağlık meseleyi olan anemi rehabilitasyonu için mavi yeşil yumurta faydalarından faydalanabilirsiniz.

KEMİK VE DİŞ YAPISINA OLDUKÇA FAYDALI!

 
Mavi yeşil yumurta yararları arasında kemik ve dişleri gözetmesi de yer alır. Kapsadığı kalsiyum kıymeti ile kemiklerin sağlıklı bir şekilde gelişimini sağlar, diş ve diş eti hastalıklarını önler. Özellikle büyüme çağındaki çocuklar için mavi yeşil yumurta tüketimi öneri edilir.

AYNI ZAMANDA KALP ARKADAŞI!

Bedenin sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilmesi için zorunlu 13 yiyecek kaynağını içinde bulunduran mavi yeşil yumurta, kalp arkadaşı bir besin cinsidir. 

ALZHEİMER TEHLİKESİNİ AZALTIYOR!

İleri yaşlarda görülebilir bir sağlık meseleyi olan Alzheimer rehabilitasyonunda,tehlike eksiltici bir faktör olarak mavi yeşil yumurta kullanımı öneri edilir. Mavi yeşil yumurtanın belli bir yaştan sonra kumpaslı olarak harcanması Alzheimer tehlikesini ehemmiyetli oranda eksiltecektir.

BEYİN FONKSİYONLARINDA TESİRLİ!

Mavi yeşil yumurta yararları arasında öne çıkan unsurlardan birisi beyin çeperlerini gözetmesidir. Bu sayede beynin işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesine imkân sağlar.

BEDENE ENERJİ VERİYOR!

Gün içinde kaybettiğiniz enerjinin tamamını mavi yeşil yumurta tüketimi ile geri kazanmanız muhtemel. Enerji veren yapısıyla dikkat toplayan mavi yeşil yumurta gün boyu zinde kalmanıza takviyeci olacak. 

DAMAR HASTALIKLARIN ÖNÜNE GEÇİYOR!

Mavi yeşil yumurta kullanımı felç tehlikesini ehemmiyetli bir oranda eksiltmektedir. Damar tıkanıklığı vb. hastalıklara iyi gelmesiyle öğrenilen mavi yeşil yumurta oldukça tesirli bir mahsuldür.

ÖBÜR YARARLARI NELERDİR?

1- Meme kanseri tehlikesini azaltır.
2- Göz sıhhatini korur.
3- Hamilelik yarıyılında günlük lüzum dinlenen yiyecek ölçüsünü karşılar.
4- Adalelerin kuvvetlenmesine tesir eder.
5- Uzun müddet tok sezmenizi sağlar.
6- Yüksek tansiyon üzerinde hakimiyet edici tesire sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN