Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,14
 • ALTIN
  %0,16
 • BIST
  %-1,82
Detoks nedir, kimler detoks yapmalı?

Detoks nedir, kimler detoks yapmalı?

Gün geçtikçe hem beslendiğimiz gıdalardan hemde etraf etmenlerden oluşan bedenimizde zehirli maddeler çoğalmaktadır. Peki herkesin bahsettiği detoks nedir? Hergün beş porsiyon meyve, sebze harcamayanlar, hareketsiz yaşam sürdürenler detoksa gereksinim duyabilir… Vücuttan atamadığımız ve devamlı maruz kaldığımız zehirli maddeler zamanla; karaciğer ve böbrekler başta olmak üzere sıhhatimizi negatif etkilemektedir. Bu gidişat bağışıklık sisteminin zayıflaması, halsizlik, sindirim […]

Gün geçtikçe hem beslendiğimiz gıdalardan hemde etraf etmenlerden oluşan bedenimizde zehirli maddeler çoğalmaktadır. Peki herkesin bahsettiği detoks nedir?

Hergün beş porsiyon meyve, sebze harcamayanlar, hareketsiz yaşam sürdürenler detoksa gereksinim duyabilir…

44027_5.jpg

Vücuttan atamadığımız ve devamlı maruz kaldığımız zehirli maddeler zamanla; karaciğer ve böbrekler başta olmak üzere sıhhatimizi negatif etkilemektedir.

44027_1.jpg

Bu gidişat bağışıklık sisteminin zayıflaması, halsizlik, sindirim sistemi meseleleri gibi meseleleri doğurmaktadır.

44027_2.jpg

Detoks bedeni zehirli maddelerden temizleterek sıhhatli bir beden elde etmeyi amaçlar…Her ne kadar detoks yalnızca ”perhiz” konumunda gibi görünse de reelinde detoksu herkes yapabilir.

44027_3.jpg

Detoks yapması gereken şahıslar olarak sıralamamız gerekirse;
Uyanmakta güçlük sürükleyenler, fazla stresli çalışanlar, yeteri kadar su içmeyenler, içki ve kafeini fazla harcayanlar…

44027_4.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN