Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Baş ağrıdene ne iyi kazanç lavanta yağı kullanın!

Baş ağrıdene ne iyi kazanç lavanta yağı kullanın!

Genellikle migrene bağlı olarak sezilen baş ağrıları yaşamı çekilmez bir hale getiriyor. Çoğu zaman ilaçlar da baş ağrılarına takat olmuyor. Baş ağrısından muzdarip şahıslar ağrıyı dindirmenin natürel yollarını hayatları süresince incelemek zorunda kalabiliyor. Elmaelma.com olarak baş ağrınızı anında gevşetecek natürel yöntemleri sıraladık. İşte baş ağrısını gideren 3 tesirli nebatsal yağ! Okaliptus yağı Okaliptüs yağı, hafif […]

Genellikle migrene bağlı olarak sezilen baş ağrıları yaşamı çekilmez bir hale getiriyor. Çoğu zaman ilaçlar da baş ağrılarına takat olmuyor. Baş ağrısından muzdarip şahıslar ağrıyı dindirmenin natürel yollarını hayatları süresince incelemek zorunda kalabiliyor. Elmaelma.com olarak baş ağrınızı anında gevşetecek natürel yöntemleri sıraladık. İşte baş ağrısını gideren 3 tesirli nebatsal yağ!

Okaliptus yağı

Okaliptüs yağı, hafif baş ağrıları için uygun bir nebatsal yağdır. Ayrıca sinüzit kaynaklı baş ağrılarında da buğu banyosu yaparken suya damlatılarak uygulanabilir.

1 litre kaynamış sıcak suya 5 damla okaliptüs yağını ilave edin. Suyu koyduğunuz leğen veya kaseye doğru gözlerinizi kapatarak eğilin ve başınızı bir havlu dayanağıyla örterek, sudan çıkan dumanı derin soluklar biçiminde soluyun.

Nane yağı

Nane yağı baş ağrısı ve migren ağrılarını rehabilitasyon etmek için kullanılan en yaygın natürel yöntemler arasında yer alıyor. Gerginlikten kaynaklanan baş ağrılarına nane yağının iyi geldiğini bir hayli çalışma söylüyor.

Alın teninize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Omuzlarınıza, alnınıza ve boynunuzun arda sürerek ağrı kesici etkisinden yararlanabilirsiniz.

Lavanta yağı

Lavanta yağını baş ağrınız için uygulayabileceğiniz iki yöntem bulunmakta.Yarım tencere kaynamış su içerisine 4-5 damla lavanta yağı damlatıp buğusunu solumanız size gevşetecektir.

Lavanta yağı ve badem yağını 1/3 oranında karıştırarak şakak bölgenize masaj yaparak uygulayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN