Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,28
 • EURO
  %0,38
 • ALTIN
  %-0,32
 • BIST
  %0,76
Balık nasıl yenir?

Balık nasıl yenir?

Balığın kuyruğundan ve kılıcından tiksinenler! Balığın gerçek en ehemmiyetli kısmını meğersek çöpe atıyormuşsunuz. Balığın kılçığında ve kuyruğunda yüksek oranda kalsüyum bulunduğu öğrenilmektedir. Balık bunalımı önlüyor! Balığın sıhhate olan yararları arasında saymakla bitmeyen yararları bulunmaktadır. Kumpaslı balık tüketiminde bunalıma tutulma olasılığını yüzde 17’ye kadar düşürdüğü belitilmektedir. Balığın içerisinde bulunan omega3 yağının damar sertleşmesine ve dikkat noksanlığına […]

Balığın kuyruğundan ve kılıcından tiksinenler! Balığın gerçek en ehemmiyetli kısmını meğersek çöpe atıyormuşsunuz. Balığın kılçığında ve kuyruğunda yüksek oranda kalsüyum bulunduğu öğrenilmektedir.

Balık bunalımı önlüyor!

Balığın sıhhate olan yararları arasında saymakla bitmeyen yararları bulunmaktadır. Kumpaslı balık tüketiminde bunalıma tutulma olasılığını yüzde 17’ye kadar düşürdüğü belitilmektedir. Balığın içerisinde bulunan omega3 yağının damar sertleşmesine ve dikkat noksanlığına oldukça iyi geldiği sağtanmaktadır. Balığın ayıklayıp çöpe attığınız kılçığında gerçeğinde kalsiyum bulunduğu ortaya çıkmaktadır. Özellikle hamile olan anne adaylarının aralıksız olarak harcamaları öneriliyor!

balık tüketmek

Uzmanlar haftada en az 2 kere harcamaları gerektiğini önermektedirler. Kumpaslı olarak balık tüketimi özellikle büyüme çağında olan çocukların boylarının daha fazla uzadığı ve daha sıhhatli bir yaşam sürdükleri tespit edilmiştir. Uzmanlar özellikle balığı mevsim geçişlerinde sıklıkla harcamamız gerektiğini söylüyor. Bu yarıyıllarda aralıksız olarak harcama gidişatında beden mukavemetini çoğaldırdığı için hastalıklara ve bulaşıcı hastalıklara karşı mukavemeti çoğaldırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN