Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,25
 • EURO
  %-0,87
 • ALTIN
  %-3,17
 • BIST
  %-1,37
Baharatların faydaları nelerdir?

Baharatların faydaları nelerdir?

Bayanlar için ayrı bir yeri olan baharatlar menopoz, adet kumpassızlığı, sivilce, kansızlık gibi muhtelif meselelerle başa çıkabilmek için bu baharatları harcayın Kadınların fobili düşü olan fazla kiloların obeziteye dönüşmesinden uzaklaşmak için sık sık beslenme takibi yaptırmalısınız aynı zamanda bunu yaparken günlük egzersizlerinizi yapıp kumpaslı olarak nebat çayları harcayın. Her ne kadar biberin iştah açtığı öne […]

Bayanlar için ayrı bir yeri olan baharatlar menopoz, adet kumpassızlığı, sivilce, kansızlık gibi muhtelif meselelerle başa çıkabilmek için bu baharatları harcayın

Kadınların fobili düşü olan fazla kiloların obeziteye dönüşmesinden uzaklaşmak için sık sık beslenme takibi yaptırmalısınız aynı zamanda bunu yaparken günlük egzersizlerinizi yapıp kumpaslı olarak nebat çayları harcayın. Her ne kadar biberin iştah açtığı öne sürülse dahi kırmızı biber bu yarıyılda da size takviyeci olacaktır.

1512144311-TqOF.jpg

Acılı hastalıkların başında olan hemoroit, kanama, kaşıntı ve rahatsızlık da yapar. Bu gidişatta size en iyi gelebilecek şeylerden biri de bol bol su içmenin yanında bol bol lifli gıdalar tüketmelisiniz.

1512144033-Im1G.jpg

Şiddetli sızılı adet yarıyıllarınızda değişen ruh halinizle birlikte  mide bulantısı, kabızlık gibi meseleler de yaşıyorsunuz. Bu yarıyıllarda regl yarıyıllarınızda ağır egzersizlerden kaçının, zencefil, papatya çaylarını harcadığınızda regl yarıyıllarınız daha hafif geçecektir.

1512144037-1yJ4.jpg

Kaygıdan azıcık uzaklaşın. Kendinizi kumpaslı uykuya alıştırın kumpaslı uyku çok ehemmiyetlidir! Çörekotu, sarımsak gibi gıdalar natürel yardımlardır. 

1512144238-wk8E.jpg

Adet yarıyıllarınızda yaşadığınız şiddetli sızılar ve kasık bölgelerinizde artan sızılarınızı yumuşatabilmek ismine bol bol harcadığınız nebat çaylarının yanında çorba içmenizi öneriyoruz. Özellikle sebze sulu çorbalar bu yarıyılda size destek olacaktır.

1512144031-oafn.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN