Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,25
 • EURO
  %-0,87
 • ALTIN
  %-3,17
 • BIST
  %-1,37
Kuşburnunun faydaları nelerdir? Kuşburnu nasıl tüketilmeli?

Kuşburnunun faydaları nelerdir? Kuşburnu nasıl tüketilmeli?

Enfeksiyona ve beden mukavemetinizi kuvvetlendiren C vitamini ambarı kuşburnu nasıl tüketilmeli? Bedene verimleri nelerdir? Kuşburnunun içerisinde birçok vitamin olmasına karşın en çok C vitaminini barındırmaktadır. Aynı zamanda K, B1, B2 vitaminleri açısından oldukça zengindir. İçerisinde bulunan  B vitaminleri asap sisteminiz üzerinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda büyüme ve büyümede de oldukça etkilidir. Aynı zamanda kabızlığa da […]

Enfeksiyona ve beden mukavemetinizi kuvvetlendiren C vitamini ambarı kuşburnu nasıl tüketilmeli? Bedene verimleri nelerdir?

Kuşburnunun içerisinde birçok vitamin olmasına karşın en çok C vitaminini barındırmaktadır. Aynı zamanda K, B1, B2 vitaminleri açısından oldukça zengindir. İçerisinde bulunan  B vitaminleri asap sisteminiz üzerinde oldukça etkilidir. Aynı zamanda büyüme ve büyümede de oldukça etkilidir. Aynı zamanda kabızlığa da iyi gelen kuşburdun sodyum, magnezyun, kalsiyum ve fosfor kapsadığı için kışın soğuk algınlıklarına karşı zırh misyonu üstlenmektedir. Beden direncini de çoğaldırma gibi bir özelliğide vardır.

kuşburnunun faydaları

Kuşburnu nasıl tüketilmeli?

Kuşburnu çayını yapmak için kaynatmak yerine demlemek daha sağlıklıdır. İki çay kaşığı kadar öğütülmüş kuşburnu büyük fincanda yaklaşık olarak 15 dakika kadar demlendikten sonra tüketmenizi öneriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN