Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,21
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,48
 • BIST
  %0,76
Vücuttaki parazitler nasıl atılır kurtulma yolları nelerdir belirtileri nelerdir?

Vücuttaki parazitler nasıl atılır kurtulma yolları nelerdir belirtileri nelerdir?

Günlük yaşamda yaşadığınız sağlık meselelerinin önüne geçebilmek için öncelikli olarak bedeninizin verdiği tepkileri ve hangi gidişatlarda bedeniniz anormalleşiyor ya da yolunda gitimiyor bedeninizi tanımanız gerkmektedir. Bu noktada bedeninizin rastgele bir yerinde asalak olup olmadığını kavrayabilmenin yolu bulgulardan geçmektedir. İşte bedeninizde asalak olup olmadığını gösteren o bulgular… BELİRTLERİ NELERDİR? -Yatarken dişlerinizi gıcırdatıyorsanız,-Açıklanamayan sebeplerle cilt tahrişleri, kızarıklıklar, […]

Günlük yaşamda yaşadığınız sağlık meselelerinin önüne geçebilmek için öncelikli olarak bedeninizin verdiği tepkileri ve hangi gidişatlarda bedeniniz anormalleşiyor ya da yolunda gitimiyor bedeninizi tanımanız gerkmektedir. Bu noktada bedeninizin rastgele bir yerinde asalak olup olmadığını kavrayabilmenin yolu bulgulardan geçmektedir. İşte bedeninizde asalak olup olmadığını gösteren o bulgular…

BELİRTLERİ NELERDİR?

-Yatarken dişlerinizi gıcırdatıyorsanız,
-Açıklanamayan sebeplerle cilt tahrişleri, kızarıklıklar, kurdeşen, egzama varsa,
-Açıklanamayan kabızlık, ishal, gaz veya IBS semptomları varsa,
-Yiyecek zehirlenmesi geçmişiniz var ve hala sindirim meseleleri ile uğraşıyorsanız,
-Uykuya dalmakta güçlük sürüklüyor ve gece süresince sık sık uyanıyorsanız,
-Adale ve eklemleriniz acıyorsa,
-Bitkinlik, bunalım ve yorgunluk ile uğraşıyorsanız,
-Yemeklerden sonra kendinizi iyi sezmiyorsanız,
-Demir yetersizliği başka bir deyişle kansızlığınız varsa.

ASALAKLARI BEDENDEN ATMAYA YARDIMCI OLAN GIDALAR…

1. Sarımsak
Sarımsak, virüsler, bakteriler, asalaklar, mantarlar ve kanserler ile savaşmada son derece tesirlidir. Ayrıca pire, kene ve sivrisinekler gibi kan emen asalaklara karşı da iyidir. Sarımsağı hemen hemen her yemeğinize ya da meşrubatlarınıza ilave ederek harcayabilirsiniz.

2. Siyah ceviz
Siyah cevizin kuruyemişleri ve yeşil kabukları, kan ve bağırsakları

3. Pelin otu
Pelin otunun yaprakları ve çiçekleri mide problemleri ve bağırsak kurtları için güçlüdür. Ayrıca, asalak başta olmak üzere başka öteki enfeksiyonları rehabilitasyon etmede tesirli olan güçlü antimikrobiyal özellikler kapsarlar.

4. Karanfil
Karanfil, asalakları tamamen yok eden tek nebattır, başka bir deyişle solucanların geride vazgeçtiği yumurtaları dahi çözer. Bu üçlü asalağın yaşam döngüsünü kırdığı için siyah ceviz ve pelin ile birleştiğinde son derece tesirlidir. Karanfil antifungal, antimikrobiyal, antiviral ve antibakteriyel bir maddedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN