Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,20
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,62
 • BIST
  %0,76
Vücudu temizleyen gıdalar neler limon vücuttaki toksinleri atıyor!

Vücudu temizleyen gıdalar neler limon vücuttaki toksinleri atıyor!

Harcadığımız bazı yiyecekler kapsadıkları antioksidan, flavonoid gibi bedene bereketli maddeler sayesinde zehirli maddeleri atmaya ve bedeni arınmaya yarıyor. Natürel gıdaların şifasından yararlanarak bedenimizi zehirli maddelerden temizletmemiz oldukça kolay. Zehirli Maddeleri atmaya yarayan yiyecekleri sizler için biraraya getirdik. İşte daha evvel dinlemediğiniz o yiyecekler! Maydanoz  Maydanoz bedeni arınan nebatlar arasında en ehemmiyetlilerinden biri olarak yer almaktadır. […]

Harcadığımız bazı yiyecekler kapsadıkları antioksidan, flavonoid gibi bedene bereketli maddeler sayesinde zehirli maddeleri atmaya ve bedeni arınmaya yarıyor. Natürel gıdaların şifasından yararlanarak bedenimizi zehirli maddelerden temizletmemiz oldukça kolay. Zehirli Maddeleri atmaya yarayan yiyecekleri sizler için biraraya getirdik. İşte daha evvel dinlemediğiniz o yiyecekler!

Maydanoz 

Maydanoz bedeni arınan nebatlar arasında en ehemmiyetlilerinden biri olarak yer almaktadır. Maydanoz, antienflamatuar bileşenler, yüksek antioksidanlar ve kapsadığı flavonoidler sayesinde böbrekleri, karaciğeri ve sindirim sistemini pakler.

Limon 

Limon, C vitamini ve öteki antioksidanlarla dolu olduğu için bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve bedeni zehirli maddelerden temizletir. Kumpaslı olarak harcandığında karaciğer ve safra kesesi sıhhatini korur ve sindirim sürecini iyileştirir. Bir kadeh ılık limonlu su genel sıhhatiniz için şahanedir.

Kuşkonmaz 

Kuşkonmaz idrar yoluyla bedenden toksik maddelerin atılmasına destekçi olur. Beden için faydalı çok rakamda ehemmiyetli maddeyi içeriğinde barındırır.

Domates 

C vitamini doğrultusundan zengin olan domates, kalp sıhhatini korur. Ayrıca özgür radikal zararını önlemeye destekçi olan likopen açısından da güçlü bir kaynaktır.

Üzüm 

Sindirime destekçi olan, karaciğerin işlevini geliştiren, kanı ve dokuları arınan, kolesterol seviyelerini tertip eden antioksidanlarla doludur. Taze ya da kuru olarak seçim edebilirsiniz. Şayet şeker probleminiz yoksa günlük olarak yarım avuç kuru üzüm harcayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN