Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %1,57
 • EURO
  %0,61
 • ALTIN
  %2,71
 • BIST
  %0,76
Terenin faydaları neler akciğerleri temizleyen muzice!

Terenin faydaları neler akciğerleri temizleyen muzice!

Salatalarda sıklıkla kullandığımız terenin insan sıhhatine ne kadar yararlı olduğunu dinlemiş muydunuz? Karaciğerleri arınmasından tutunda sigaraya maruz kalmış akciğerleri pak yapmasına kadar bir hayli mevzuda bereket sağlayan terenin bilinmez verimlerini sizler için hazırladık. Peki terenin bereketleri neler? Hangi hastalıklara iyi kazanç? İşte tüm merak edilen suallerin cevapları elmaelma.com’da.  Akciğerlerin yenilenmesini sağlıyor Terenin en ehemmiyetli özelliği […]

Salatalarda sıklıkla kullandığımız terenin insan sıhhatine ne kadar yararlı olduğunu dinlemiş muydunuz? Karaciğerleri arınmasından tutunda sigaraya maruz kalmış akciğerleri pak yapmasına kadar bir hayli mevzuda bereket sağlayan terenin bilinmez verimlerini sizler için hazırladık. Peki terenin bereketleri neler? Hangi hastalıklara iyi kazanç? İşte tüm merak edilen suallerin cevapları elmaelma.com’da. 

Akciğerlerin yenilenmesini sağlıyor

Terenin en ehemmiyetli özelliği sigaradan eskimiş akciğerlerin yenilenmesini sağlamasıdır. Enfeksiyon kaynaklı oluşan akciğer hastalıklarını önler.

Yağ yakımını süratlendiriyor 

Tere ilk keşfedildiği anlardan itibaren seçenek tıpta kullanılmıştır. Terenin insan sıhhatine pek çok bereketi vardır. Bunlardan bir tanesi yağ yakımını süratlendirmesi ve bedenin yağ yakalamasını yasaklamasıdır. 

İdrar sökücü özelliği bulunuyor 

Terenin aynı zamanda idrar sökücü özelliğide bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde mesane ve böbreklerde taş, kum gibi sağlık meselelerinin yaşanmasının önüne geçer. 

Sigara bıkaktırma gibi bir sürü hastalık için kullanılıyor

Tere solunum şikayeti olanlara da çok iyi gelmektedir. Kadeh suya 10 tane iyi yıkanmış tere ilave edip 3 dakika süresince kaynatıp aç karnına harcadığınız zaman çok tesirli olmaktadır. Bu uygulama beş gün süresince yapılmalıdır. Kür solunum, böbrek, sigara vazgeçme gibi bir sürü hastalık için kullanılabilir. 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN