Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %-0,09
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,39
Spor için nasıl motive olurum

Spor için nasıl motive olurum

Spora başlamak istiyorsunuz ama bir cinsli bunu işleve dökemiyorsanız sizler için sıraladığımız motivaston tekliflerimize bir bakın Yaptığınız spora göre beslenmenizde ufak farklılıklar yapın. Size hiçbir fayda sağlamayan abur cuburu yaşamınızdan çıkartarak ilk adımı atabilirsiniz. ”Pozitif olun” Bu yalnızca spor için değil yaşamınızın her alanınında pozitif olmak her zaman kendinize olan güveni çoğaldırmada takviyeci olacaktır. Ardından […]

Spora başlamak istiyorsunuz ama bir cinsli bunu işleve dökemiyorsanız sizler için sıraladığımız motivaston tekliflerimize bir bakın

Yaptığınız spora göre beslenmenizde ufak farklılıklar yapın. Size hiçbir fayda sağlamayan abur cuburu yaşamınızdan çıkartarak ilk adımı atabilirsiniz.

44431_4.jpg

”Pozitif olun”
Bu yalnızca spor için değil yaşamınızın her alanınında pozitif olmak her zaman kendinize olan güveni çoğaldırmada takviyeci olacaktır.

44431_1.jpg

Ardından kilolarınızdan ve yağlarınızdan kurtulmak için kardio hareketleri yapın kalça ve popo kısımlarınızda biriken yağların yakabilirsiniz. Bedeninizde bulunan yağların nerede nasıl yakmanız gerektiğinizi öğrenmeniz gerekmektedir.

44431_2.jpg

Vücudunuzdaki adalelerinizi kuvvetlendirin. Bu hem görünüş ile hemde kalça popo gibi genellikle şikayet edilen bölgeleri yanı alt kısmınıza çalışarak bu hareketlerinizi rutın haline getirmelisiniz.

44431_3.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN