Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,21
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,48
 • BIST
  %0,76
Seks yaşamını canlandıran gıdalar nelerdir? Cinselliği pozitif doğrultuda etkileyen gıdalar…

Seks yaşamını canlandıran gıdalar nelerdir? Cinselliği pozitif doğrultuda etkileyen gıdalar…

Bazı yiyeceklerin cinsellik üzerinde pozitif tesirleri olduğu bilgisi uzmanlar tarafından onaylandı. Yediğimiz ve içtiğimiz bazı besinler bedenimizde emin hareketlenmeler olmasına neden oluyor. Peki bu besinler nelerdir merak ediyor musunuz? Cinselliği pozitif doğrultuda etkileyen gıdalar arasında ilk sıralarda sarımsak kazanç.  Sarımsak, A, B1, C vitamini kapsar. Kükürtlü yağı içerisinde bol ölçüde akil sülfür bulunur. Sarımsağın en […]

Bazı yiyeceklerin cinsellik üzerinde pozitif tesirleri olduğu bilgisi uzmanlar tarafından onaylandı. Yediğimiz ve içtiğimiz bazı besinler bedenimizde emin hareketlenmeler olmasına neden oluyor. Peki bu besinler nelerdir merak ediyor musunuz?

Cinselliği pozitif doğrultuda etkileyen gıdalar arasında ilk sıralarda sarımsak kazanç.  Sarımsak, A, B1, C vitamini kapsar. Kükürtlü yağı içerisinde bol ölçüde akil sülfür bulunur. Sarımsağın en ehemmiyetli özelliği insana canlılık vermesi hem kadın hem de erkeklerde cinsel eforu çoğaldırmasıdır.

Bilimsel tespitlerde sarımsağın, sperm rakamını artırdığı ve kanın cinsel uzuvlara akışını süratlendirip sperm niteliğini de artırdığı tanımlanmıştır. Pek çok kültürde sarımsağın afrodizyak olduğu düşünülmektedir.

Sarımsak cinsel uzuvlara giden kanı artırdığı düşünülen allicin adlı bir madde kapsar. Penise giden kandaki çoğalış daha uzun zaman erekte kalmak ve artan cinsel efor anlamına kazanç.

Sarımsağın bedeninizde pozitif tesiri göstermesi için birkaç teklif;

En iyisi ham sarımsaktır.

Her gün en az üç diş sarımsak yiyin.

Enzim tepkinini tetiklemek için doğrayın ya da ezin.

Pişirecekseniz, kısa zaman pişirin, 10 dakikayı geçmesin. Yemeklerde kullanacağınız sarımsakları pişmeye yakın, yemeği ocaktan almadan az evvel ilave edin.

Maydanoz natürel bir soluk serinleticidir ve sarımsağın güçlü aromasını dahi nötralize edebilir. Belki de bu sebeple sarımsaklı pek çok tarif maydanoz da kapsar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN