Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %-0,09
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,39
Regl dönemine ne iyi gelir?

Regl dönemine ne iyi gelir?

Bayanların fobili düşü olan regl yarıyıllarında uykusuzluk, baş sızısı, asaplılık gibi bir çok şikayetler yer almaktadır. Bizde sizler için bu sancılı yarıyılı en hafife indirgeyebilmek ismine bir kaç yöntem hazırladık. Regl yarıyıllarınızda aşırısıyla davacı olduğunuz gidişatlardan biri de şiddetli sızılar ve kramplardır. Bu gidişatlarda zencefili demleyerek çay olarak harcamanızı öneriyoruz. bir çay kaşığı zencefili rendeleyin […]

Bayanların fobili düşü olan regl yarıyıllarında uykusuzluk, baş sızısı, asaplılık gibi bir çok şikayetler yer almaktadır. Bizde sizler için bu sancılı yarıyılı en hafife indirgeyebilmek ismine bir kaç yöntem hazırladık.

Regl yarıyıllarınızda aşırısıyla davacı olduğunuz gidişatlardan biri de şiddetli sızılar ve kramplardır. Bu gidişatlarda zencefili demleyerek çay olarak harcamanızı öneriyoruz. bir çay kaşığı zencefili rendeleyin ve takribî bir dakika kadar bekletin. Regl yarıyıllarınızda bu tesiri gözle görülecek biçimde fark edeceksiniz.

44720_5.jpg

Sizler için sıraladığımız bu natürel yöntemleri uygulayarak regl yarıyıllarınızın hafif geçmesini sağlayabilirsiniz…

44720_1.jpg

Kaliteli ve sıhhatli hayatın her daim anahtarı olan egzersiz yalnızca regl yarıyıllarında değil her zaman yapmalısınız. Egzersiz ve sporu yaşamınızın her anına koyduğunuz zaman regl yarıyıllarınızda dahi bu değişik fark edebileceksiniz. Regl yarıyıllarında egzersiz adalelerinizin çalışmasına dayanakçı olarak sızılarınızı hafiftir aynı zamanda bitkinliğinizi dindirme de oldukça tesirli bir yöntemdir.

44720_2.jpg

Yaşamınızda miktarlı ölçüde harcamanızı önerirken regl yarıyıllarınızda netlikle uzak durmalısınız. Bunun yerine D vitamini kapsayan meyve ve sebzeleri harcamaya özen gösterebilirsiniz.

44720_3.jpg

Regl yarıyılından kaynaklı kabarıklıklarınız, göğüslerinizde oluşan sızılar, baş sızısı gibi şikayetlerinizde omega 3 içeriği zengin olan keten tohumu ile östrojen hormonunuzun salgılanmasını dengeleyerek sindiriminizi basitleştirir. Yemeğinize, salatanıza ilave ederek tüketebilirisiniz.

44720_4.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN