Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %-0,09
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,39
Panik saldırı nasıl rehabilitasyon edilir?

Panik saldırı nasıl rehabilitasyon edilir?

Gitgide güçleşen yaşam koşulları ve iş yaşamınızın ya da günlük yaşamınızda karşılaştığınız stresli ve yoğun negatiflikler ile ortaya çıkan bir hastalıktır panik saldırı… Gerçeğinde bu hastalıpa bir nevi çağımızın hastalığı da diyebiliriz. Beyin henüz tanımlanmayan bir neden den dolayı bedene acil hastalık alarmı vermektedir. Bu andan itibaren bedenin gelişil uzuvları gerçeğinde bir nevi mevcut olamayan […]

Gitgide güçleşen yaşam koşulları ve iş yaşamınızın ya da günlük yaşamınızda karşılaştığınız stresli ve yoğun negatiflikler ile ortaya çıkan bir hastalıktır panik saldırı… Gerçeğinde bu hastalıpa bir nevi çağımızın hastalığı da diyebiliriz. Beyin henüz tanımlanmayan bir neden den dolayı bedene acil hastalık alarmı vermektedir. Bu andan itibaren bedenin gelişil uzuvları gerçeğinde bir nevi mevcut olamayan bu hastalığa karşı korunmaya geçmektedir. 

Panik saldırı hastalığı bireylerde genellikle felç beyin kanaması gibi beyin hastalıkları, mide kanaması hatta bulaşıcı hastalıklar ile netice doğurabilmektedir. İlk olarak bu rehabilitasyona başlamadan evvel rehabilitasyonun işleyişini hastaya anlatılması gerekmektedir.

üSonrasında bakılması gereken bir öbür şey ise panik saldırının esasında ne vardır. Birey panik saldırı temennisi içerisinde mi? mevzulara baktıktan sonra 15-20 seans arasında olmaktadır. Bireye imajinasyon yöntemi kullanmak gerekmektedir. Bu yöntem ile bireye sanki panik saldırı hissi yaşatıyormuş gibi sezdirerek o anda bayılmadığının ya da o anda can vermediğinin delilini götermek gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN