Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %-0,09
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,39
Böcek ve sinek ısırmasına ne iyi kazanç?

Böcek ve sinek ısırmasına ne iyi kazanç?

Sinek ve böcek ısırıklarına karşı gayret etmek için binbir çeşit sınadığınız fısfıslar işe yaramıyor mu? Bu fıs fıslardan istediğiniz tesiri göremiyorsanız sizin için hazırladığımız natürel usulleri sinek ve böcek ısırıklarına veda edebilirsiniz… İlk olarak kil, karbonat ve lavanta yağı sinirotu gibi tütün kapsayan karışımları sıcak havalarda ortaya çıkan haşereşere karşı kullanabilirsiniz. İlk uygulamanızdan itibaren aradaki […]

Sinek ve böcek ısırıklarına karşı gayret etmek için binbir çeşit sınadığınız fısfıslar işe yaramıyor mu? Bu fıs fıslardan istediğiniz tesiri göremiyorsanız sizin için hazırladığımız natürel usulleri sinek ve böcek ısırıklarına veda edebilirsiniz…

İlk olarak kil, karbonat ve lavanta yağı sinirotu gibi tütün kapsayan karışımları sıcak havalarda ortaya çıkan haşereşere karşı kullanabilirsiniz. İlk uygulamanızdan itibaren aradaki farkı sezeceğinize eminiz. Apaçık, baharat ve odunsu kokularıyla esans yağlarını de uygulayabilirsiniz. Bu yağlar böceklere ve böcekleri sizden uzak yakalayacaktır. Konutta kendi esans yağınızı hazırlayabilirsiniz; 50 gram kadar fındık ve erz ağacı yağını konutta olan rastgele bir boş sprey şişeye koyarak karıştırabilirsiniz.

sinek ve böcek ısırıklarına karşı doğal çözümler

Sıcak havalarda alıngan cildinizden alerjiyi uzak yakalamak istiyorsanız bedeninize netlikle kuersetin gibi natürel antihistamin almalısınız. Kuersetin gıdalardan almak için soğan, narenciyeden alabilirsiniz. Gün içinde çay içmek tıkanmanızı aynı zamanda baş sızısını eksiltmektedir.

Cildinizi güneşe karşı gözetmek için kesinlikle 30 etkenli ve üstü güneş kremleri kullanmalısınız. Belli zaman aralıklardan cildinize güneş kreminizi yenileyin. Cildiniz güneş yanığı veya rastgele bir yaraya maruz kaldığında bunu en iyi ve en natürel biçimde iyileştirecek aloe vera son derece tesirlidir. 

böcek ve sinek ısırıklarına karşı doğal çözümler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN