Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Oleg Cassini 2018 senebaşı parti elbiseleri Bright & Bold koleksiyonu

Oleg Cassini 2018 senebaşı parti elbiseleri Bright & Bold koleksiyonu

Senebaşında ne giysen diye düşünmeye başlayanlar için Oleg Cassini 2018 senebaşı parti elbiseleri Bright & Bold koleksiyonu elmaelma.com’da. Yeni Sene Ateşi  Cesur ve kadınsı görünümlerin bırakılmaz rengi kırmızı ve bordo, yüksek enerjili partilerin nabzını tutuyor. Doğru tasarımlarda cesur olduğu kadar zarif görünen kadınların bırakılmazı haline gelen kırmızı tonları , normal yeni sene konseptinin zamansız gözdesi. […]

Senebaşında ne giysen diye düşünmeye başlayanlar için Oleg Cassini 2018 senebaşı parti elbiseleri Bright & Bold koleksiyonu elmaelma.com’da.

Yeni Sene Ateşi 

Cesur ve kadınsı görünümlerin bırakılmaz rengi kırmızı ve bordo, yüksek enerjili partilerin nabzını tutuyor. Doğru tasarımlarda cesur olduğu kadar zarif görünen kadınların bırakılmazı haline gelen kırmızı tonları , normal yeni sene konseptinin zamansız gözdesi. Omuzları zarifçe vurgulayan halter yaka yumuşak sırt dekoltesi , yerlere kadar uzanan dökümlü etek ve payet dokulu kumaşla birleştiğinde ortaya soluk kesen bir görünüm çıkarıyor. Abartıdan uzak takılar , naif topuzlar ve tabii makyajlarla kombinlendiğinde gecenin tüm gözleri üzerinde yakalayacak starını yaratıyor.

oleg-cassini-2018-yilbasi-parti-el-gSGr.

Yeni senenin heyecanla karşılanacağı geceye artık haftalar kaldı. 2018 senesinin son günleri süratle geçerken yeni seneyi ışıltıyla karşılamak isteyenler ise “ne giymeliyim” sualine cevap arıyor. Oleg Cassini, Bright & Bold koleksiyonuyla hem senebaşı partilerindeki ışıltılı tarzlara imzasını atıyor, hem de kış yarıyılında şıklığından ödün vermeyen cesur kadınlara kadınsı ve azametli görünümler sunuyor. 

oleg-cassini-2018-yilbasi-parti-el-tqHN.

Minimalden maksimale 

Günlük rahat parçalarla oluşturulan cadde tarzından gece şıklığını taşıyan sofistike kombinlere kadar her tasarımda minimalizm ve maksimalizmin tesirlerini yakalamak olası. Minimalizm tesirindeki romantik çizgileri maksimalist ve kadınsı ayrıntılarla bitiren tasarımlar , sezonun favorisi olduğu gibi yeni sene partilerinde de oldukça popüler olacak. Tek omuz ayrıntılı slim fit kesime sahip minimal bir elbiseyi azametli fiyonk ayrıntıyı ve miktarlı göğüs altı dekoltesiyle birleştiren Oleg Cassini , trendleri yansıtan minimal-maksimal kombinler için bir yıldız parça tasarlamış.

oleg-cassini-2018-yilbasi-parti-el-BPHs.

Great Gatsby Etkisi

Vintage ve retroya karşı dinlenen derin sevgi özel günler ve davetlerde sıkça seçim ediliyor. 20’lerin ihtişamlı partilerinin renkli ruhunu günümüze taşıyan azametli tasarımlar trendler arasındaki yerine gözetiyor. Senebaşı elbiselerinde suni tüylerin hafifliğiyle normal kesimleri orantılı biçimde harmanlayan tasarımlar elegan ve romantik görünüme sahip olmak isteyen herkesin gözdesi. Tafta kumaşın özgün dokusuyla kült renk siyahı birleştiren tasarımlar değişik kombinlere de basitçe geçim sağlayabiliyor. Mini şapkalar , tüy ayrıntılı şallar ve ışıltılı takılarla bitirildiğinde nostaljik rüzgârı yeni seneye taşıyan kombinler , partilerin yıldızlarını yaratıyor.

oleg-cassini-2018-yilbasi-parti-el-IYjy.

Işıltı, daha fazla ışıltı ! 

Kadınların natürel ışıltılarını ön tasarıya çıkaran , esinini semandan alan tasarımlar zamansız trendler arasına yerleşmekte kararlı. Yaz sezonunda sıkça karşılaştığımız altın ve gümüş renkleri popülerliğini sürdürüp sonbahar-kış kombinlerinin de anahtar parçalarına hayat veriyor. Güneşin ebedî enerjisi ve yıldızların zarif parıltısını yansıtan renkler payetler ve pul dokulu kumaşlarla bitirildiğinde sansasyonel tesiri ebedî kılıyor. Bedeni saran mini kesimleri hafif göğüs dekolteli v yakalarla bitiren tasarımlar azametli ve çekici kadın silüetini yetersizsiz biçimde ortaya çıkarıyor.

oleg-cassini-2018-yilbasi-parti-el-0Xsw.

Hız Kesmeyen Krallık Rüzgarı 

2018 seneyi krallık tesirini iki düğünle doruğa taşıdı. Düğünleri ve özel günleri kasıp kavuran krallık rüzgarı , yeni seneyi karşılarken de asaletini ortaya koymak isteyen herkesin gözdeleri arasında.  Yeni trend , beden hatlarına oturan dar ve mini kesimleri kabarık ve midi kesimlerle değiştiriyor. Miktarlı sırt dekoltesi ,kollardaki yarı şeffaf dantel ayrıntılarıyla göz dolduran tasarımlar hem romantik hem de asil görünmek isteyen herkesin seçenekleri arasında yer alıyor. Zarif yüksek topuklular ve ışıltılı aksesuarlarla kombinlendiğinde de tesirini maksimuma çıkarıyor.

oleg-cassini-2018-yilbasi-parti-ko-duD3.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN