Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,21
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,48
 • BIST
  %0,76
Mizalle’nin Four Seasons Otel’de hakikatleşen davete iş ve toplum yaşamının ünlü adları katıldı

Mizalle’nin Four Seasons Otel’de hakikatleşen davete iş ve toplum yaşamının ünlü adları katıldı

Mizalle; Modanın Yeni Adresi Kumaş, nitelik, bol alternatif ve kolay alışveriş özelliği ile e-alışveriş’e tertemiz bir soluk geliyor… MIZALLE. Birbirinden değişik tasarımları, bayanların alkışına sunan Mizalle; gündüzden geceye uzanan şık, zarif ve kullanışlı ürünleriyle moda severlerin yeni adresi… Moda dünyasına tertemiz tasarımlarıyla bir “tık” uzaklıkta olan mizalle.com adresine girerek kendi stilinize uygun tüm kreasyonları keşfetmeye […]

Mizalle; Modanın Yeni Adresi Kumaş, nitelik, bol alternatif ve kolay alışveriş özelliği ile e-alışveriş’e tertemiz bir soluk geliyor… MIZALLE. Birbirinden değişik tasarımları, bayanların alkışına sunan Mizalle; gündüzden geceye uzanan şık, zarif ve kullanışlı ürünleriyle moda severlerin yeni adresi… Moda dünyasına tertemiz tasarımlarıyla bir “tık” uzaklıkta olan mizalle.com adresine girerek kendi stilinize uygun tüm kreasyonları keşfetmeye hazır mısınız?

Modanın yeni adresi…

Osmanlıca “Şemsiye” anlamına gelen Mizalle,  e-ticarete yeni bir soluk getiriyor. Bayanların A’dan Z’ye gereksinimlerini karşılayan marka, miktarlı giyim kategorisini de geliştirerek e-ticaret alanında erişilebilir lüks felsefesini moda severlerin alkışına sunuyor. 

Mizalle koleksiyonu; üreten, yaşamın ve iş hayatının her alanında olan, sosyal hayatı güçlü, bayana müteveccih bir koleksiyon. Natürellik, hafiflik,  şıklık, ayrıntılardaki kumaş niteliği ve değişikleşen tasarım izleri ise her parçada seziliyor.

Yüksek arıtılmış zevkler Mizalle ürünlerinde…
www.mizalle.com 300 adet yeni ürünle moda severlerin yeni adresi… Miktarlı giyim deyince akla gelen marka olmayı kasteden ve bu mevzuda rakibi olmayan Mizalle, miktarlı giyimi seçim eden bayanlar için nitelikli ve erişilebilir ürün alternatifleriyle e-ticarete de yeni bir soluk getirecek. Üç değişik gruptan oluşan koleksiyonuyla 20-50 yaş arası bayanları şık, nitelikli ve tasarım ürünlerle buluşturan marka, her hafta yeni ürünleri sitesine dahil edecek. 

Yüksek arıtılmış zevkleri olan ve modayı yakından takip eden bayanlar, mizalle.com sitesinde kabandan pantolona, gömlekten kıyafete, kabandan cekete kadar geniş bir yelpazede alışveriş yapma sevincini yaşayacak…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN