Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %1,53
 • EURO
  %0,53
 • ALTIN
  %2,86
 • BIST
  %0,76
Moringa çayı nedir faydaları nelerdir neye iyi gelir?

Moringa çayı nedir faydaları nelerdir neye iyi gelir?

Sıhhatimizi tehdit eden muhtelif meselelere karşı bitkisel yollarla çözüm sağlamaya çalışıyoruz. İşte o listeye moringa çayını da ekleyebilirsiniz! BAĞILIKLIK SİSTEMİ KAHRAMANI! Bedeni muhtelif enfeksiyonlara karşı koruma vazifeyi olan bu çay, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmede tesirli olarak kanser gibi tehlikeli hastalıklara karşı kalkan oluşturmaktadır. MORİNGA ÇAYI! Öteki bitki çayları gibi demleme usulünü kullanarak tüketebilirsiniz. Sıcak suyun içerisine […]

Sıhhatimizi tehdit eden muhtelif meselelere karşı bitkisel yollarla çözüm sağlamaya çalışıyoruz. İşte o listeye moringa çayını da ekleyebilirsiniz!

BAĞILIKLIK SİSTEMİ KAHRAMANI!

Bedeni muhtelif enfeksiyonlara karşı koruma vazifeyi olan bu çay, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmede tesirli olarak kanser gibi tehlikeli hastalıklara karşı kalkan oluşturmaktadır.

moringa-cayi-faydalari-RtB2.jpg

MORİNGA ÇAYI!

Öteki bitki çayları gibi demleme usulünü kullanarak tüketebilirsiniz. Sıcak suyun içerisine moringa çayından ilave ederek takribî 7-8 dakika kadar demlenmesini bilave ettikten sonra dilediğiniz gibi tüketebilirsiniz. 

ekran-resmi-2018-06-09-14-6EPZ.png

SAYMAKLA BİTMEYEN O BEREKETLERİ…

Günlük yaşantısında mide meseleleri yaşayanların ve kabarıklık meseleleri yaşayanlar için oldukça tesirli olan moringa çayı, uzun zaman tok kalmanızı sağlayarak lüzumunuzdan fazla yemek yeme alışkanlığınızın önüne geçebilirsiniz. Sindirim sisteminizi kumpaslı bir biçimde çalışmasına destekçi olamkla beraber perhiz listelerinizin bırakılmazı olmaktadır.

ekran-resmi-2018-06-09-14-uPQY.png

ÖDEM ATTIRIYOR!

Bedendeki fazla biriken suyu moringa çayı ile atabilirsiniz. Aynı zamanda bedenden ödem atmada oldukça tesirli olan bu çay, sindirim sisteminizin kumpaslı bir biçimde işlevini yerine getirmesine destekçi oluyor.

ekran-resmi-2018-06-09-14-VceM.png

DİYABET HASTALARIN DİKKATİNE!

Sindirim sistemine olan tesirsin artık biliyoruz. Sindirim sistemini tertip etme esnada kan şekerini de tertip etmeye destekçi olan moringa çayı, diyabete karşı koruma kalkanı vazifeyi görmektedir.

ekran-resmi-2018-06-09-14-xKwt.png

KARACİĞERE BİRE BİR!

Bedendeki zehirli maddeler atmada oldukça tesirli olan bu çay, karaciğerinizin arınılmasına da destekçi olmaktadır. Bedenin genel sağlığına gözetirken aynı zamanda bedendeki ya yakımına da destekçi olmaktadır. 

ekran-resmi-2018-06-09-14-zRqJ.png
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN