Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %-0,07
 • ALTIN
  %0,49
 • BIST
  %0,26
Kuşburnu çayının verimleri ile sağlık bulun!

Kuşburnu çayının verimleri ile sağlık bulun!

Kuşburnunun hastalıklar üzerindeki mucizevi etkileri var. Sıhhatinizi korumak için bu çayın yararlarından faydalanın! Kuşburnunun hazırlanışı Bir su kadehi kaynamış suya bir tatlı kaşığı ince doğranmış kuşburnu ksaçmayı eklenerek 15 dakika demlenir. Süzülerek ve günde üç bardak içilir. İçeriği Yüksek oranda C vitamini ve mineral maddeler açısında yüksek oranda fosfor ve potasyum kapsar. A vitamini olan […]

Kuşburnunun hastalıklar üzerindeki mucizevi etkileri var. Sıhhatinizi korumak için bu çayın yararlarından faydalanın!

Kuşburnunun hazırlanışı

Bir su kadehi kaynamış suya bir tatlı kaşığı ince doğranmış kuşburnu ksaçmayı eklenerek 15 dakika demlenir. Süzülerek ve günde üç bardak içilir.

22301.jpg

İçeriği

Yüksek oranda C vitamini ve mineral maddeler açısında yüksek oranda fosfor ve potasyum kapsar.

A vitamini olan karoten, B1 B2, E ve K vitaminleri de içermektedir. Mineral madde güzergahından da zengin olup yapısında sodyum, kalsiyum, magnezyum, demir, mangan, bakır, çinko gibi katyonlar yanında, sülfat, klorür, nitrat gibi anyonlar da bulunmaktadır.

22293.jpg

Ayrıcalığı

Vitamin ve minareler bakımından oldukça zengin olan kuşburnunun, insan sıhhatine hasarlı hiçbir pestisit ve ağır metal kapsamaması ehemmiyeti daha da artırıyor.

22294.jpg

Kemikler

Dokulardaki sertleşmelere ve kemik erimesine karşı rehabilitasyonda, kireçlenmelerde, siyatiklerde, romatizmada ve bulaşıcı hastalıkların rehabilitasyonunda,  kemik kırılmalarında, raşitizmde, bedenin bağ dokularını kuvvetlendirmede etkilidir.

22295.jpg

Bulaşıcı hastalıklar

Bulaşıcı hastalıklarda, profilaksi ve C vitamini eksikliğinin rehabilitasyonunda, ateş, genel bitkinlik sırasında ve immün sistemin kuvvetlendirilmesinde destekçidir.

22296.jpg

Sindirim sistemi

Gastrik spazımda, gastirik asit eksikliğinde ve ülserden kaynaklanan şişkinliğin önlenmesinde, bağırsak hastalıklarında ve ishalin önlenmesinde, genel enfeksiyonlar, kabızlık, safra kesesi, böbrek ve mesane rahatsızlıklarında, basur rehabilitasyonunda, sindirim sistemimizde bulunan bazı asalak yapıların atılımını kvakalaştırmada etkilidir.

22297.jpg

Kan hastalıkları

Kanser ve bazı rahim hastalıklarında, kanamalarda, gebelik dönemindeki kramplarda ve menopoz rehabilitasyonunda, kanı inceltme, kan devir daimini süratlendirmede ve toksinleri çözmede, muhtelif kanamalarda hemorojik diatez, kansızlıkta, ve kanı arınmada yardımcıdır.

22298.jpg

Tansiyon

Tansiyonu tertip etmede, karaciğer cerahatini gidermede, diyabette kan şekerini tertip etmede, safra kesesi taşlarının önlenmesinde, gut hastalığında, ürik asit metabolizma bozukluklarında etkilidir.

22299.jpg

Gözler ve grip

Gözleri kuvvetlendirmede ve gece körlüğünü önlemede göz banyosu şeklinde,  grip, sekresyonun eksiltilmesinde, solunum yolları enfeksiyonunda ve öksürük rehabilitasyonunda, iştah açmada, kavrama hüneri ve beyin fonksiyonlarını kuvvetlendirmede, stresin eksiltilmesinde etkili olduğu bilinmektedir.

22300.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN