Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,25
 • EURO
  %-0,87
 • ALTIN
  %-3,17
 • BIST
  %-1,37
Kolloidal gümüş suyu nedir?

Kolloidal gümüş suyu nedir?

Geçmişten günümüze gümüşnam antibiyotik ile olan doğası öğrenilmektedir. Kolloidlerin yapısı o kadar miniktir ki bedendeki her türlü çeperi geçerer basitçe emilebilmektedir. Kolloidal gümüş geçmişte buğu damıtımalı su ile bekletilerek Amerika’da yaygın olarak ilaç kategorisinde kullanılmıştır. Bu sayede daha ucuz yollu bir antibiyotik penisilin ortaya çıkmasıyla günümüze kadar bir çok antibiyotiğin üretilmesine neden olmuştur. Peki geçmişten gününüze […]

Geçmişten günümüze gümüşnam antibiyotik ile olan doğası öğrenilmektedir. Kolloidlerin yapısı o kadar miniktir ki bedendeki her türlü çeperi geçerer basitçe emilebilmektedir. Kolloidal gümüş geçmişte buğu damıtımalı su ile bekletilerek Amerika’da yaygın olarak ilaç kategorisinde kullanılmıştır. Bu sayede daha ucuz yollu bir antibiyotik penisilin ortaya çıkmasıyla günümüze kadar bir çok antibiyotiğin üretilmesine neden olmuştur. Peki geçmişten gününüze kadar gelen gümüş suyunun verimleri nelerdir?

Bu su aynı zamanda eczanelerde ki antibiyotiklere mukavemetli olarak mikropları da yok etmektedir. bunun sebebi; kolloid gümüş eczanedeki antibiyotiklerin yaptıkları gibi mikropları zehirlemek yerine hücre duvarına yapışıp enzim yapımlarını yasaklamaktadır. Her ne kadar natürel antibiyotik işlevi görse de insanlar tüketiminden kaçmaktadır. Gerçeğinde bir çok sağlık meselelerine iyi gelen bu su yalnızca boğaz sızısına ya da dış kulak irininin enfeksiyonların rehabilitasyonunda değil bir hayli hastalıklara da iyi gelmektedir. Kolloidal gümüş suyunun kullanıldığı hastalıklar; Sinüzit, soğuk algınlığı, zatürre, kanser rehabilitasyonları, kulak enfeksiyonu, yara bakımı gibi bir çok hastalıkların rehabilitasyonunda kullanılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN