Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,20
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,62
 • BIST
  %0,76
Karaciğeri temizleyen bitkiler nelerdir karaciğeri gençleştiriyor!

Karaciğeri temizleyen bitkiler nelerdir karaciğeri gençleştiriyor!

Karaciğer’e ne iyi kazanç? Karaciğeri arınan nebatlar nelerdir? Günümüzde lekeli hava koşulları, kumpassız beslenme, içki-sigara gibi kullanımlardan etkilenen ve neticelerinde bedenin büyük bir alanını etkileyen karaciğer orhanının işlevi oldukça hayati değer kapsamaktadır. Bu surattan karaciğere iyi gelen yiyecekleri ve iyi gelen usulleri uygulamak oldukça ehemmiyetlidir. Peki karaciğere en çok iyi gelen şeyi merak ediyorsanız işte […]

Karaciğer’e ne iyi kazanç? Karaciğeri arınan nebatlar nelerdir? Günümüzde lekeli hava koşulları, kumpassız beslenme, içki-sigara gibi kullanımlardan etkilenen ve neticelerinde bedenin büyük bir alanını etkileyen karaciğer orhanının işlevi oldukça hayati değer kapsamaktadır. Bu surattan karaciğere iyi gelen yiyecekleri ve iyi gelen usulleri uygulamak oldukça ehemmiyetlidir. Peki karaciğere en çok iyi gelen şeyi merak ediyorsanız işte yanıtı…

KARACİĞERİ EN İYİ ARINAN ŞEY…

Karaciğeri nebatsal ve natürel yollarla arınabilir, eskimiş olan karaciğerinizi ilk günkü gibi genç haline getirebilirsiniz. Ancak karaciğeri en çok arınan ve karaciğeri süratli bir biçimde gençleştiren en ehemmiyetli nebat demirhindi nebatıdır. 

DEMİRHİNDİ NEBATI NEYE VERİM İŞLEVİ NE?

Bu nebat aynı zamanda asap sistemini korur ve safra kesesi ile alakalı problemleri çözmeye destek eder. Yağlanmış ve içi zehir dolmuş karaciğeri demirhindi nebatıyla kısa vakitte daha önceki sıhhatine kavuşturabilirsiniz.

ÇAYINI YAPMAK İÇİN…

Demirhindi çayını hazırlamak için olarak 1 litre suyu kaynatın. su kaynamadan evvel 20 gr demirhindi meyvesini suya ilave edin. İyice kaynadıktan sonra soğumaya vazgeçin. Çay soğuduktan sonra sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez aç veya tok karnına harcamanız gerekir. 

NASIL İÇİLMELİ?

Bu çayı sabah ve akşam olmak üzere içerisine 1 çay kaşığı bal ilave ederek tatlandırıp içebilirsiniz. Ancak uzmanlar içerisine netlikle şeker koymamanızı öneri ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN