Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,21
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,48
 • BIST
  %0,76
İnternetten alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler neler daha ucuz alışveriş için…

İnternetten alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler neler daha ucuz alışveriş için…

Özellikle son zamanlarda hem zamandan tasarruf etmek için sıklıkla seçim edilen internet alışverişlerinde daha ucuza alışveriş yapmak için bazı tekliflerde bulunduk! İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler neler? İnternet üzerinden hem ucuza alşıveriş yapmanın 6 ipucunu elmaelma.com olarak bir araya getirdik! İşte internet alışverişlerini daha hesaplı hale getirmenin yolları! İNTERNETTEN DAHA UCUZA ALIŞVERİŞ YAPMANIN […]

Özellikle son zamanlarda hem zamandan tasarruf etmek için sıklıkla seçim edilen internet alışverişlerinde daha ucuza alışveriş yapmak için bazı tekliflerde bulunduk! İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerekenler neler? İnternet üzerinden hem ucuza alşıveriş yapmanın 6 ipucunu elmaelma.com olarak bir araya getirdik! İşte internet alışverişlerini daha hesaplı hale getirmenin yolları!

İNTERNETTEN DAHA UCUZA ALIŞVERİŞ YAPMANIN TÜYOLARI!

1 İnternette gördüğünüz her şeyi almaya çalışmayın. Karşılaştığınız ürün çok daha uygun olabilir ancak kendinize sormanız gereken sual ‘Gereksinimim var mı, günlük yaşamda çok kullanacak mıyım?’ sualleridir. İşinize yaramayan ürünler indirimde olsun ya da olmasın uzak durun ve almayın. Bunun için her zaman lüzumunuz olan şeylerin listesini çıkarın ve liste çıkardıktan sonra internet başına geçin!

2 Çoklu sayfa kullanın! İnternetten alışveriş yaparken birden fazla alışveriş sitesini ve mağazaları sıralayın hoşlandığınız bir ürün başka bir markada indirimde olabilir! Bunun için ilk gördüğünüz şeyi almayın ve öteki mağazalarada göz attıktan sonra satın alma operasyonunu reelleştirin.

3  İnternetten alışveriş yaparken dikkat edeceğiniz en ehemmiyetli adımlardan biri de kargo fiyatıdır. Bazı sitelerde lüzumunuz olan ürünleri muhakkak bir fiyatı bitirdikten sonra kargo değerini düşebiliyor. Özellikle bu fırsatlara da dikkat etmeye özen gösterin. Aksi taktirde uyguna yaptığınız alışveriş size pahalıya patlayabilir.

4 Özel gün indirimlerini bekleyin. İndirim maliyeti ve daha önceki maliyetini karşılaştırıp özel gün indirimlerinde satın almayı deneyin. Böylece dudak uçuklatan ödemeler yapmak yerine yarı maliyetine alışveriş yapabilirsiniz.

5 İndirim kuponlarını kovalayın! indirim fırsatları sunan kampanyalar veya kuponları es geçmeyin! Hakkınız olan kuponları kullanarak indirimli yaptığınız internet alışverişleriniz çok daha uyguna alabilirsiniz!

6 İndirimi kovalamak için bazı sitelerin mail adresinize veya ileti olarak size erişmesine izin verin. İndirime giren mağazalardan haberdar olmak ve daha sıhhatli alışveriş yapmak için bilgilendirme iletilerini takip edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN