Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,34
 • EURO
  %-0,01
 • ALTIN
  %0,35
 • BIST
  %0,97
Gaz giderici bitki çayı tarifi

Gaz giderici bitki çayı tarifi

Gün içerisinde harcadığımız gıdalar, gazli meşrubatlar ve yağlı yemeklerden sonra kısa süreli kabarıklık olağanken gaz sindirimi sırasında oluşan asıllaşmayan gazlar neticesinde oluşan hava baloncuklarının oluşturmuş olduğu kabarıklık ise kabızlığa neden olmaktadır. Bu gidişatların önüne geçebilmek için yapmanız gereken yağlı besinlerden uzak durmak, şekerden ve orantısız tuz tüketiminden uzak durmalısınız. Fakat ekstra bedeninizde oluşan gidişatların önüne […]

Gün içerisinde harcadığımız gıdalar, gazli meşrubatlar ve yağlı yemeklerden sonra kısa süreli kabarıklık olağanken gaz sindirimi sırasında oluşan asıllaşmayan gazlar neticesinde oluşan hava baloncuklarının oluşturmuş olduğu kabarıklık ise kabızlığa neden olmaktadır. Bu gidişatların önüne geçebilmek için yapmanız gereken yağlı besinlerden uzak durmak, şekerden ve orantısız tuz tüketiminden uzak durmalısınız.

Fakat ekstra bedeninizde oluşan gidişatların önüne geçmek için sizin için gaz giderici nebat çayı tarifi sıraladık;

-1 tatlı kaşığı anason,
-1 tatlı kaşığı nane,
-Kaynar su. Anasonu ve naneyi bir su kadehe ilave edin ve ardından kaynar suyunuzu da ilave edin. Takribî 5-6 dakika kadar çayınızı demlenmeye vazgeçin ardından çay tüketiminizi yapabilirsiniz. Gün içerisinde 3 veya 4 defa bu çayı kapsasanız gaz problemleriniz eksilecektir. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN