Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %1,33
 • EURO
  %0,93
 • ALTIN
  %0,54
 • BIST
  %-0,32
Diş tartarlarına konutta çözüm teklifleri ceviz kabuğu iyi geliyor!

Diş tartarlarına konutta çözüm teklifleri ceviz kabuğu iyi geliyor!

Diş tartarları konutta nasıl geçer suali internette son yarıyılda en çok aranan mevzulardan. Diş tartarları sigara içenlerin muzdarip olduğu bir mesele olsa da sigara içmeyenler de diş tartarıyla karşılaşabiliyor. Dişlerin düzgün fırçalanmaması ya da yeteri kadar fırçalanmaması vaziyetinde de ortaya çıkan ciddi anlamda makûs görünen, ağız ve diş sıhhatini negatif etkileyen bir vaziyettir. Ceviz kabuğu […]

Diş tartarları konutta nasıl geçer suali internette son yarıyılda en çok aranan mevzulardan. Diş tartarları sigara içenlerin muzdarip olduğu bir mesele olsa da sigara içmeyenler de diş tartarıyla karşılaşabiliyor. Dişlerin düzgün fırçalanmaması ya da yeteri kadar fırçalanmaması vaziyetinde de ortaya çıkan ciddi anlamda makûs görünen, ağız ve diş sıhhatini negatif etkileyen bir vaziyettir. Ceviz kabuğu usulü ulus arasında bu meseleyi ortadan kaldırmak için yaygın olarak müracaat etilen usullerden bir tanesi. Elmaelma.com olarak diş tartarlarını yok eden konutta çözüm tekliflerini biraraya getirdik…

Diş tartarı problemine konutta natürel çözüm teklifleri

40 gram ceviz kabuğunu bir kadeh suyun içinde 20 dk kaynatarak suyu süzün. Dişlerinizi gün içinde 3 kez kaynatıp süzmüş olduğunuz suyla fırçalarsanız bu meseleden kurtulduğunuzu fark edeceksiniz. 

250 ml kaynar suya 2 çay kaşığı kadar kuru nane atılarak demlenir. Demlenen nane çayını ister içebilir ya da gargara yapabilirsiniz. Nane aynı zamanda diş eti problemlerinizi de ortadan kaldıracak. 

1 Çay kaşığı karbonatın içine yarım limon bunalır üzerine 2 damla zeytinyağı ilave edilir. Tüm malzeme bir kase içinde karıştırılır. Bu malzeme ile dişler fırçalanır. Hepsi bu kadar! 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN