Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Diş ağrısı doğal yöntemler neler tuzlu suyu mutlaka deneyin!

Diş ağrısı doğal yöntemler neler tuzlu suyu mutlaka deneyin!

Diş ağrısı natürel yollarla nasıl geçer? Oldukça makûs bir ağrı olan yaşam niteliğini düşüren diş ağrıları çoğu zaman baş edilemeyecek ebada erişip insanını canından bezdirebiliyor. Dişiniz ağrıdığında elbette ki hekime gitmelisiniz. Fakat bazen öyle yerli yersiz zamanlarda ağrıyabiliyor ki devayı ağrıyı kesecek natürel usullerde buluyoruz. Peki diş ağrısını kesen natürel usuller neler? Diş ağrısı nasıl […]

Diş ağrısı natürel yollarla nasıl geçer? Oldukça makûs bir ağrı olan yaşam niteliğini düşüren diş ağrıları çoğu zaman baş edilemeyecek ebada erişip insanını canından bezdirebiliyor. Dişiniz ağrıdığında elbette ki hekime gitmelisiniz. Fakat bazen öyle yerli yersiz zamanlarda ağrıyabiliyor ki devayı ağrıyı kesecek natürel usullerde buluyoruz. Peki diş ağrısını kesen natürel usuller neler? Diş ağrısı nasıl geçer? İşte elmaelma.com olarak sizlere diş ağrısını geçirecek natürel usullerin neler olduğunu inceledik. İşte tüm yapmanız gerekenler! 

TUZLU SUYU KESİNLİKLE DENEYİN! 

Diş etlerinizde iltihaplanma varsa bunun en iyi çözümü tuzlu su ya da sirkeli sudur. Yapmanız gereken tek şey, 1 su kadehi oda sıcaklığında suyun içine 1 yemek kaşığı sirke ya da 1 çay kaşığı tuz ilave etmek, hoşça karıştırdıktan sonra ağrıyan bölgeye bol bol gelecek biçimde gargara yapmak. Hepsi bu kadar! Diş ağrınızın rahatladığını fark edeceksiniz. 

KARBONATI SINAYABİLİRSİNİZ 

Karbonatta irinli bölgenin ağrısını dindirme mevzusunda oldukça bereketlidir. Şayet konutunuzda karbonat varsa iki değişik biçimde uygulayabilirsiniz. İlki, yeniden 1 su kadehi suyun içine 1 çay kaşığı kadar karbonat ilave edip bu suyla bol bol gargara yapmak.

SARIMSAK BÜTÜN BİR MUCİZE

Ebediliğin gizemi olarak öğrenilen sarımsak diş ağrıdene de oldukça fayda sağlıyor. İsterseniz bir diş sarımsağı doğrudan yiyin isterseniz sulandırarak ağrıyan bölgeye koyun. Ya da sarımsağı havanda ezerek dişinizin üzerine koyabilirsiniz. Kısa zamanda verimini göreceğinizden emin olabilirsiniz. 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN