Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,21
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,48
 • BIST
  %0,76
Detoks yapmanın yolları nelerdir? Detoks yapmaya kendimizi nasıl alıştırırız?

Detoks yapmanın yolları nelerdir? Detoks yapmaya kendimizi nasıl alıştırırız?

Her ne kadar görünüşü hoş olsa dahi uygulama koşulları çok güç olan detoks yapmaktan çekiniyorsanız. Detoks yapmaya kenidinizi alıştırmak için yalnızca sıhhatli beslenmeyi kendinize alışkanlık haline getirmeniz yeterli olacaktır. Sizler için hazırladığımız uygulaması kolay olan detokslara bakabilirsiniz.  1 Detoksu kolay güzergahtan alışkanlık haline getirme usullerinden biride limonlu sıcak su! Günlük hayatınızda kolaylıkla adapte olmanın yollarından […]

Her ne kadar görünüşü hoş olsa dahi uygulama koşulları çok güç olan detoks yapmaktan çekiniyorsanız. Detoks yapmaya kenidinizi alıştırmak için yalnızca sıhhatli beslenmeyi kendinize alışkanlık haline getirmeniz yeterli olacaktır. Sizler için hazırladığımız uygulaması kolay olan detokslara bakabilirsiniz. 

1 Detoksu kolay güzergahtan alışkanlık haline getirme usullerinden biride limonlu sıcak su!

Günlük hayatınızda kolaylıkla adapte olmanın yollarından biri de limonlu sıcak sudur. Limonun tadı her ne kadar ekşi olsa dahi bedeninizin balansını toplayan tesirli bir alkali gıdadır. Bedeninizden zehirli maddeleri atmanızı kolaylaştıracak ve karaciğer fonksiyonlarınada oldukça iyi gelmektedir. 

2 Yeşil sebzenin bir numarası yeşil smoothie!

Bir öteki alkali gıdalardan oluşan karışım ise yeşil sebze ve meyce suyun karışımıdır. Gün içerisinde 5-6 öğününüzü yeşil meyve ve sebze tüketiminizi yeşim smoothie ile karşılayabilirsiniz. İnsan bedeni açısından mineral be vitamin kıymeti oldukça zengin olan yeşil smoothie günülk hayatınızda bol bol harcamayı alışkanlık haline getirmelisiniz.

3 Ham yapraklı yeşil sebzeler

Günlük öğünlerinizde sebze tüketimini çoğaldırmak istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Günlük öğünlerinize yeşil yapraklı sebzeleri salata biçimine getirerek ham sebze harcayabilirsiniz. Böylece bol bol harcayabilir ve kolay bir biçimde kilo alma ihtimalinizi de eksiltmektedir.

4 Bol bol meyve harcayın!

Güne meyve ile başlayabilirsiniz. Meyveyi aç karnına harcadığınız zaman hafif bir detoks yapabilirsiniz. Meyve bedeni yormaz böylece sindirim sisteminizi sıhhatli bir biçimde etkilediğini öğreniyor muydunuz?

5 Büyülü nebatsal çaylar

Zencefil, rezene,  tarçın, nane gibi nebat çayları bedenden zehirli madde atıcı özelliği olduğu gün içerisinde nebat çayı harcamanızı öneriyoruz. Gün içerisinde nebat çaylarını öğünlerden sonra harcadığınız zaman sindiriminiz kolaylaşır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN