Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %0,07
 • ALTIN
  %0,15
 • BIST
  %0,53
Daha çok seks yapmanın yolları nelerdir? Neden seks yapıyoruz?

Daha çok seks yapmanın yolları nelerdir? Neden seks yapıyoruz?

Cinsellik kadın ve erkeğin lüzumları dışında hakikatinde sağlık açısından oldukça faydalarıda bulunmaktadır. Daha çok cinsellik için sizler için sıraladığımız sebeplere bir göz atın… Adet sızılarını önlemektedir! Seks aynı zamanda adet yarıyıllarını çok fazla sızılı olarak atlatanlar için seks oldukça ehemmiyetlidir. Seks adet sızılarını eksiltmektedir. Aynı zamanda baş sızılarını ve bedenin değişik sızılarına da oldukça iyi […]

Cinsellik kadın ve erkeğin lüzumları dışında hakikatinde sağlık açısından oldukça faydalarıda bulunmaktadır. Daha çok cinsellik için sizler için sıraladığımız sebeplere bir göz atın…

Adet sızılarını önlemektedir!

Seks aynı zamanda adet yarıyıllarını çok fazla sızılı olarak atlatanlar için seks oldukça ehemmiyetlidir. Seks adet sızılarını eksiltmektedir. Aynı zamanda baş sızılarını ve bedenin değişik sızılarına da oldukça iyi gelmektedir.

Mutlu olmak için çikolatayı seçim etmeyin!

Seks aynı zamanda moral düzenleyen ve kendinizi daha iyi sezdirmektedir. Mutsuz olduğunuz zamanlarda artık çikolataya sarılmak yerine sizler için bir başka yol daha!

C vitamini gibi sanki!

Seks yapmak hastalanamanızı eksiltmektedir. İmmün sistemini kuvvetlendiren özelliği ile  yapılan araştırmalara göre hastalıkları eksiltmektedir!

Daha sağlıklı bir uyku çekin!

uyku evveli seks sanki ninni gibidir. Orgazm sonrasında bedenin hafiflemesiyle daha sağlıklı uyku sürükleyebilirsiniz!

Kalp krizi tehlikesini eksiltiyor!

Yapılan araştırmalara göre kumpaslı olarak yapılan seks kalp krizi tehlikesini de eksiltmektedir. Östrojen ve testosteron seviyeleri hakimiyet altındadır. Bu, kalbi korur.

Çiftler arasındaki bağı kuvvetlendirir!

İlişkilerin bel kemiği mevzuları arasında olan seks, çiftler arasındaki bağlılığıda çoğaldırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN