Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %1,53
 • EURO
  %0,53
 • ALTIN
  %2,86
 • BIST
  %0,76
Burak Yılmaz kaza mı yaptı? Burak Yılmaz’ın son vaziyeti ne?

Burak Yılmaz kaza mı yaptı? Burak Yılmaz’ın son vaziyeti ne?

Dün gece Sarıyer’de Volkan Bahçekapılı’ya ait Ferrari’siyle ünlü futbolcu kaza yaptı. Sarıyer Polis Merkezine gitti vakayla alakalı ifade verdi. Uçankuş’un haberine göre Trafik Sorgulama Şube Müdürlüğünün kaza yerini terk etmekten 206 TL ceza kestiği Burak Yılmaz, ifadesinde, ”Seyir halindeyken taşıt bir anda fazla süratlendi, vasıtanın hakimiyetini kaybettim. Taşıt savruldu takla attı. Daha sonra çarparak durdu. Vasıtadan indiğimde […]

Dün gece Sarıyer’de Volkan Bahçekapılı’ya ait Ferrari’siyle ünlü futbolcu kaza yaptı. Sarıyer Polis Merkezine gitti vakayla alakalı ifade verdi.

Uçankuş’un haberine göre Trafik Sorgulama Şube Müdürlüğünün kaza yerini terk etmekten 206 TL ceza kestiği Burak Yılmaz, ifadesinde, ”Seyir halindeyken taşıt bir anda fazla süratlendi, vasıtanın hakimiyetini kaybettim. Taşıt savruldu takla attı. Daha sonra çarparak durdu. Vasıtadan indiğimde bir cipe çarptığımı gördüm” dediği belirtildi. Burak Yılmaz, vaka yerinden parçalaması ile alakalı, bu cins bir vaziyette karakola giderek ifade vermesi gerektiğini öğrenmediğinden karakola gitmediğini söylediği belirtildi.

Ünlü futbolcu burak yılmaz kaza yaptı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN